Ostrzałki do noży Chef’s Choice

Profesjonalne ostrzałki do noży projektowane z myślą o skutecznym działaniu! Ostrzałki Chef'sChoice stały się synonimem niezrównanej jakości i najlepszej technologii. Oferujemy wyłącznie najlepsze ostrzałki dla pasjonatów kuchni.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Profesjonalne ostrzałki do noży

EdgeCraft Corporation, zlokalizowana w sercu malowniczej miejscowości Avondale w stanie Pensylwania, produkuje znaną na całym świecie markę Chef'sChoice® - zaawansowaną technologię zamkniętą w małych, elektrycznych urządzeniach kuchennych, która obejmuje największy na świecie wybór elektrycznych i ręcznych ostrzałek do noży, elektrycznych krajalnic do chleba czy gofrownic. Produkty Chef'sChoice, dostępne w ponad 80 krajach na całym świecie, cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów na całym świecie.

Zaangażowany w dostarczanie niezawodnych produktów wysokiej jakości, EdgeCraft nadal inspiruje domowych kucharzy, profesjonalnych szefów kuchni, ekspertów ds. usług gastronomicznych i miłośników innowacyjnych technologii. Założona w 1984 r. firma EdgeCraft Corporation wprowadziła markę Chef'sChoice, debiutując swoją pierwszą elektryczną ostrzałką do noży w 1985 roku. Firma stale poszerza swoją ofertę poprzez rozwój linii produktów małej elektryki Chef'sChoice i jej niezachwiane zaangażowanie w jakość, technologię i oczekiwania oraz korzyści dla konsumentów.

Ewolucja ostrzenia noży kuchennych

Wprowadzenie przez EdgeCraft elektrycznej ostrzarki do noży Chef'sChoice spowodowało, że zmienił się sposób ich ostrzenia. Zamiast prymitywnych osełek, tarcz i kamieni do rozwiązań z XXI wieku i najnowocześniejszej technologii ostrzenia. Na zawsze zmieniając podstawy skutecznego ostrzenia noży, Chef'sChoice® Diamond Hone® ostrzałka model 100 była pierwszą na świecie, zaawansowaną technologicznie ostrzałką do noży. Niedługo po wprowadzeniu modelu 100, zyskał on uznanie ekspertów od żywności i szefów kuchni na całym świecie, w tym Craiga Claiborne'a, Pierre'a Franeya, Jacquesa Pépina i Julii Child.

Ostrzałki uznane na całym świecie

W ciągu kilku następnych dziesięcioleci linia Chef'sChoice firmy EdgeCraft szybko rozszerzyła się o różnorodne, elektryczne ostrzałki do noży i nożyczek, ręczne ostrzarki, diamentowe, kamienie diamentowe i pręty do ostrzenia noży. Znane na całym świecie ostrzarki Chef'sChoice, zaprojektowane i zmontowane w zakładzie Avondale w Pensylwanii, nadal cieszą się uznaniem zarówno branży, jak i konsumentów za ich jakość i doskonałą wydajność.

Elektryczne ostrzałki do noży

1995 rok był oficjalnym debiutem produktów Chef'sChoice w kuchni komercyjnej. Odpowiadając na prośby szefów kuchni i specjalistów branży spożywczej o komercyjną wersję udanych elektrycznych ostrzałek do użytku domowego, EdgeCraft wprowadził Chef'sChoice® Commercial Diamond Hone® Model 2000, specjalnie zaprojektowany do użytkowania przez restauracje, firmy cateringowe i innych użytkowników komercyjnych. Błyskawicznie potrafi ostrzyć zarówno noże proste, jak i ząbkowane w mniej niż 60 sekund. Komercyjna linia ostrzałek została później poszerzona o kilka innych modeli zatwierdzonych przez NSF.

Od czasu wprowadzenia pierwszej elektrycznej ostrzarki EdgeCraft to wiodący producent ostrzałek elektrycznych, oferując najobszerniejszą i najbardziej wszechstronną na świecie linię wysokiej jakości diamentowych ostrzałek do noży.

Ostrzałki do noży Chef'sChoice - zaawansowane technologie i innowacje

Nawiązując do nagłówków artykułów o zaawansowanych technologiach w akcesoriach kuchennych, a także wiodącym publikacjom poświęconym kuchni konsumenckiej i profesjonalnej, EdgeCraft nie jest obcy innowacyjnym rozwiązaniom. W samej technologii ostrzenia firma jest znana z wielu nowatorskich rozwiązań na rynku, w tym:

  • pierwsza na świecie, precyzyjna stal do ostrzenia noży;
  • najbardziej zaawansowany na świecie elektryczny system ostrzenia noży, który ostrzy, stal i krawędzie w jednym kompaktowym urządzeniu;
  • pierwsza elektryczna ostrzałka do noży w stylu azjatyckim, która w 2006 r. zastosowała podwójnie fazowane, polerowane ostrze o 15 stopniach, zapewniające ekstremalną ostrość i trwałość krawędzi;
  • najbardziej wszechstronna i uniwersalna ostrzałka elektryczna na świecie, która przywraca i odtwarza krawędź 15 stopni dla noży w stylu azjatyckim i krawędź 20 stopni dla noży w stylu europejskim / amerykańskim;
  • pierwsze ręczne ostrzałki z technologią CrissCross®;
  • pierwsza hybrydowa ostrzałka, łącząca elektryczne i ręczne ostrzenie w jednym, niedrogim urządzeniu.

Dziś firma oferuje ponad 100 modeli najbardziej zaawansowanych technologicznie ostrzałek oraz ponad 100 znaków towarowych i patentów, a także rzadko przyznawany zarejestrowany znak towarowy z amerykańskiego Urzędu Patentowego i Znaków Towarowych za wysoce rozpoznawalny design najlepiej sprzedających się elektrycznych ostrzałek. Oprócz ostrzałek, EdgeCraft słynie z produkcji wysokiej jakości sztućców, krajalnic, gofrownic i robotów kuchennych. Sprzedawana w 80 krajach na całym świecie marka Chef'sChoice jest dostępna w wiodących sklepach stacjonarnych i sklepach internetowych.

NEWSLETTER
@