Inspiracje do Twojej kuchni i łazienki

Jenaer Glass szkło borokrzemowe w Twojej kuchni

Jenaer Glass to synonim odpornego na temperaturę szkła borokrzemianowego od 1918 roku. Marka wyróżnia się ponadczasowymi i wygodnymi produktami do przygotowywania, serwowania i przechowywania żywności oraz napojów. Z kuchenki lub piekarnika bezpośrednio na stół i z powrotem do lodówki: kubki, miseczki, naczynia żaroodporne wszelkich rozmiarów, naczynia do pieczenia i delikatne szklane słoiki do przechowywania.

czytaj dalej

Top 5 przedmiotów szefa kuchni

Top 5 przedmiotów szefa kuchni

Każdy adept sztuki kulinarnej wie, że wiele zależy od umiejętności, talentu i wyobraźni pozwalającej łączyć ze sobą różne smaki. Jednak równie istotne są wszelkie kuchenne narzędzia i akcesoria. Na wyposażenie szefa kuchni nie muszą składać się najnowocześniejsze gadżety elektroniczne czy przyrządy do krojenia we wszystkich możliwych kształtach. Nie obejdzie się jednak bez przedmiotów najbardziej podstawowych!

czytaj dalej
Jak urządzić salon w stylu prowansalskim?

Styl prowansalski we wnętrzach ma w sobie rustykalną, sielankową przytulność i jednocześnie odrobinę francuskiego wyrafinowania. Dominują jasne kolory, powtarzanie bogatych, roślinnych zdobień. Przydatne będą również takie dodatki jak świeczniki i lampiony, które pomogą wyczarować romantyczny nastrój.

czytaj dalej

Najmodniejsze lampy 2018

Najmodniejsze lampy 2018

Rok 2018 jeszcze nie chyli się końcowi, a jeśli chodzi o remonty, jesień to najlepszy czas. Ci, którzy szykują się do zmiany wystroju wnętrza, właśnie teraz powinni szukać inspiracji. Przykładowo, trendy w oświetleniu są już dobrze widoczne, ale wciąż pozostają świeże. Bestsellery oświetlenia z naszego sklepu pomogą wybrać spośród nich odpowiedni produkt. Poznajcie najmodniejsze lampy 2018 roku!

czytaj dalej
Prezent na rocznicę ślubu- 6 ciekawych pomysłów

Rocznica ślubu – zarówno pierwsza, druga czy okrągła – jest wydarzeniem, które warto celebrować. Podpowiadamy, co można podarować z tej okazji. Wśród pomysłów na prezent na rocznicę ślubu znalazły się zarówno drobiazgi, które mogą stanowić dodatek do większego prezentu, jak i przedmioty, które ucieszą samodzielnie.

czytaj dalej
Jak urządzić domowe biuro? - 5 inspiracji

Coraz więcej osób pracuje z domu chociażby okazjonalnie, zajmując się dodatkowymi zleceniami czy nadzorowaniem własnej firmy. To wymaga dobrego przygotowania kącika do pracy, aby wszystko było pod ręką i żeby uniknąć rozpraszania. Oto nasze pomysły na to jak urządzić domowe biuro.

czytaj dalej
Naczynia żeliwne Lodge prosto z USA

Nowość w Polsce! Amerykańskie naczynia kuchenne z żeliwa - trwałe i wytrzymałe, odporne na rdzę.

Część serii naczyń Lodge, poddawanych jest procedurze olejowania olejem organicznym po czym wygrzewane są wysokiej temperaturze, w ten sposób zmieniana jest struktura molekularna powierzchni naczynia, przez co zyskuje ono odporność na rdzę.

czytaj dalej