Dekoracje na stół do Twojej jadalni

Wyposażenie domowej jadalni w trwałe i piękne akcesoria to Twój cel na dziś. Przejrzyj naszą ofertę akcesoriów do serwowania potraw na jadalnianym stole i znajdź te, które będa pasowały do Twojej jadalni.

Rozwiń

Miejsce spożywania domowych posiłków

W aranżacji i projekcie każdego domu powinno znaleźć się takie pomieszczenie, jakim jest jadalnia. Możliwe będzie w niej nie tylko spożywanie wyśmienitych posiłków w gronie swoich bliskich, a także w takim miejscu możemy przygotować stylowe przyjęcie dla przyjaciół. To także miejsce, gdzie przy posiłku możemy porozmawiać z rodziną i powiększać więzi rodzinne. Jeżeli chcesz, aby każdy czuł się w tym pomieszczeniu wyjątkowo i dobrze, powinnaś zadbać o właściwe dekoracje na stół i jego wystrój oraz wyposażenie w odpowiednie akcesoria.

Piękna i stylowa jadalnia – akcesoria stołowe do eleganckiego domu

Można powiedzieć, że jadalnia jest jednocześnie przedłużeniem kuchni oraz salonu. Zazwyczaj zresztą znajduje się ona w domu pomiędzy tymi dwiema przestrzeniami. Odpowiednie wyposażenie jadalni jest niezbędne, aby móc celebrować posiłki spożywane wspólnie z rodziną czy też w eleganckiej i przyjaznej atmosferze przyjmować gości.

Zastawa stołowa i akcesoria – jadalnia dobrze zaplanowana

Najbardziej podstawe wyposażenie jadalni to oczywiście zastawa stołowa. Różne rodzaje i rozmiary talerzy do każdego posiłku, półmiski, kosze na pieczywo, misy i miski na owoce i przekąski – to elementy niezbędne w każdym domu. Dobrane do kompletu nadadzą estetyczną oprawę nawet codziennym, spożywanym tylko wśród domowników, posiłkom. Przyjemnie urządzona jadalnia sprawi, że te zwyczajne momenty dnia będą przyjemnym rytuałem.

Akcesoria stołowe do jadalni nie tylko od święta

Są przedmioty, których używamy na co dzień, nawet o nich nie myśląc, a także takie, które wyciągamy z szaf i schowków od święta. Nie warto jednak chować wszystkiego na specjalną okazję. Akcesoria do jadalni mogą ułatwić naszą codzienność i zamienić każdy wspólny posiłek w małe święto. Ciekawie zaprojektowane, klasyczne lub oryginalne dozowniki do przypraw, karafki i dzbanki, misy na owoce czy deski do serwowania wpływają na wygodę i poprawiają nastrój. Warto również zaopatrzyć się w akcesoria stołowe takie, jak pojemniki na miód lub dżem, maselniczkę, serwetnik.

Piękna jadalnia to przemyślane detale

Aby jadalnia wzbudzała zachwyt gości, a przebywanie w niej sprawiało przyjemność każdemu, musi być ona harmonijna i jednocześnie funkcjonalna. Designerskie dodatki i akcesoria, zastawa czy sztućce – to część sukcesu. Jeśli wszystko do siebie pasuje i cały pokój stołowy jest utrzymany w spójnym stylu – wyglądać będzie zachwycająco. Ważne jest również oświetlenie do jadalni, które wieczorami doda nieco romantyzmu, a w ciemne zimowe poranki – poprawi nastrój i pobudzi do działania na rozpoczęty dzień. To wszystko razem sprawia, że jadalnia staje się miejscem, w którym chętnie się przebywa, spędzając czas nie tylko na pośpiesznym jedzeniu, ale i długich rozmowach przy stole.

Philippi
Blomus
de Buyer
Global
Schott Zwiesel
NEWSLETTER
@