Pomysły na wyjątkowe prezenty - Philippi

Philippi niemiecki producent wyjątkowych, designerskich produktów, projektowanych w oparciu o pasję i najnowsze trendy w modzie.

Rozwiń

Pomysły na prezenty Philippi

Philippi niemiecki producent wyjątkowych, designerskich produktów, projektowanych w oparciu o pasję i najnowsze trendy w modzie. Od ponad 20 lat Philippi rozwija swoje biuro projektowe, w którym obecnie pracuje zespół kilku znakomitych designerów. Charakterystyczne i wspólne cechy projektów to wyraźne, pasjonujące szczegóły, proste organiczne kształty oraz najwyższej jakości materiały użyte do produkcji.

Akcesoria do kuchni marki Philippi

Oferta podzielona jest na kilka kolekcji o różnych zastosowaniach, znajdziemy tu zarówno produkty dla domu, akcesoria na stół do jadalni, eleganckie wazony, subtelne, delikatne świeczniki, różnej wielkości i formatu ramki na zdjęcia oraz produkty sezonowe, ozdoby świąteczne zarówno ozdoby bożonarodzeniowe jak i wielkanocne. Philippi to także znakomite, różnorakie akcesoria do domu, które z powodzeniem podsuwają naszym Klientom pomysły na prezenty ślubne czy prezenty gwiazdkowe.

NEWSLETTER
@