Termosy stołowe

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Termosy stołowe – nie tylko w góry i na piknik

Ciepła kawa i herbata to nieodłączny dodatek każdego posiłku. Podczas długich wieczorów przy stole, rodzinnych przyjęć i spotkań w gronie przyjaciół serujemy je najczęściej w filiżankach, kubkach i szklankach. Chcąc cieszyć się towarzystwem swoich bliskich bez konieczności długiego przesiadywania w kuchni, możesz zdecydować się na termosy stołowe, przeznaczone do przechowywania gorących napojów i utrzymania ich właściwej temperatury.

Termosy do kawy i herbaty kojarzą się przede wszystkim z wyprawami w góry. Można je jednak wykorzystać również w domu. Różnią się od tych, które zabieramy w podróż, przede wszystkim wyglądem. Ich design pozwala na dopasowanie ich pod względem wzoru i koloru do innych elementów zastawy stołowej. To piękne akcesoria do jadalni!

Termos stołowy do codziennego użytku

Najważniejszą cechą termosu jest zdolność do utrzymania właściwej temperatury napoju przez odpowiednio długi czas. W szklankach i kubkach temperatura kawy oraz herbaty szybko się obniża. Termosy na herbatę i kawę wykonane są ze specjalnych materiałów, posiadają termoizolację, dzięki której nawet po upływie dłuższego czasu możemy napić się ciepłego napoju. W tego typu modelach stosuje się m.in. szklane wkłady, które odpowiadają za ochronę przed wystygnięciem.

Termosy do kawy i innych gorących napojów, które serwujesz bliskim w domowych warunkach, reprezentują nowoczesny design i modne wzornictwo. Wśród naszych propozycji dostępne są termosy o modernistycznej, surowej formie, z matowym i błyszczącym wykończeniem, ciekawych kształtach i szerokiej palecie barw. Posiadają wygodne uchwyty i szczelne zakrętki. Różnią się pojemnością, w związku z czym masz możliwość wyboru najlepszego dzbanka dla swojej rodziny do użytku codziennego i przy okazji domowych imprez i uroczystości.

Sprawdź też inne akcesoria niezbędne na stół w jadalni: cukiernice, dzbanki do kawy, filiżanki do herbaty i wiele innych!

NEWSLETTER
@