Łyżeczki i akcesoria do herbaty i kawy

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Drobne akcesoria do kawy, herbaty i deserów ułatwiają ich podanie oraz pozwalają rozkoszować się smakiem i konsystencją warstwowych kaw z pianką, deserów w pucharkach i ciast.

Dla kawoszów – szablony do dekoracji kawy i inne drobiazgi

Każdy może zostać profesjonalnym baristą we własnym domu. Wystarczy zaopatrzyć się w szablony do dekoracji kawy, aby zaskoczyć znajomych albo swoją drugą połowę serwowanym napojem. Również łyżeczki do kawy dostosowane do różnych jej rodzajów, jak cappuccino czy latte macchiato umożliwią bardziej efektowne podanie napoju. Warto mieć pod ręką także miarki i ubijaki oraz łyżeczki do herbaty czy czerpaki do miodu.

Widelczyki do ciast – warto je docenić

Nie każdy dom ma tradycję i nawyk, aby na stole znajdowały się widelczyki deserowe. Warto jednak wzorować się na eleganckich restauracjach i wprowadzić je do zestawu używanych sztućców. Z ich pomocą o wiele wygodniej je się kruche i delikatne desery. Widelczyki do ciast pozwalają oddzielić i nabierać kawałki tortu, biszkopta czy brownie wygodniej niż łyżeczką, nie pozostawiając na talerzyku nadmiaru okruszków. Warto wybrać elegancko zaprojektowane widelczyki z wysokiej jakości stali.

NEWSLETTER
@