Zegary ścienne bez tarczy i mechanizmy do zegarów

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Zegary na ścianę bez tarczy

W tej kategorii można znaleźć same mechanizmy kwarcowe do tworzenia oryginalnych zegarów ściennych, z pomocą których szybko odmienimy wystrój danego pomieszczenia. Są one bardzo proste w montażu i z łatwością można je dopasować do indywidualnych preferencji. Mechanizmy do zegarów ściennych łączy podstawowy atut, czyli bardzo cicha praca. Jednocześnie są one tworzone na bazie wytrzymałych materiałów, dlatego świetnie sprawdzają się w swojej roli i zapewniają niezawodne działanie przez kolejne lata.

Z ich pomocą można zamontować zegary ścienne bez tarczy w najbardziej nowoczesnych odsłonach. To doskonała propozycja nie tylko dla miłośników designerskiego minimalizmu, ale także dla sympatyków włoskiego wzornictwa. Kwarcowe mechanizmy zegarów są sprzedawane w różnych gabarytach – dostępne są zarówno modele z dużymi, jak i z małymi obudowami oraz różnymi długościami wskazówek.

Zegar ścienny - same wskazówki

Niewątpliwym atutem jest różnorodność kolorystyczna, na którą wpływa między innymi specyfika zastosowanego tworzywa. Każdy może znaleźć u nas dla siebie naklejane zegary ścienne z samymi wskazówkami z obudową z miedzi, stali, włókien drzewnych czy metalu.

Z naszego bloga

> Zegar ścienny bez tarczy – nowoczesne i modne

NEWSLETTER
@