Zegar ścienny Botticelli duży CalleaDesign szary

Kod produktu: 10-313-03
  opinie: 1   czytaj opinie
Wysyłka 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 421,00 zł
ILOŚĆ: -+

Minimalistyczny, duży zegar ścienny Botticelli. Zegar składa się z cichego mechanizmu oraz wskazówek. Został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech w zakładach CalleaDesign. Przed opuszczeniem fabryki został dokładnie sprawdzony i przetestowany. Obudowa mechanizmu została wykonana włókna drzewnego, które ma doskonałą jednorodność oraz jest łatwe w obróbce i pozwana na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia. Malowanie odbywa się farbami wodnymi z satynową powierzchnią. Mechanizm zegara wyprodukowany został w Niemczech, jest niezawodny i cichy, zasilany baterią AA. Wskazówki wykonane są z metalu. Do zegara dołączona jest bateria Duracell AA oraz zestaw montażowy.

  • Średnica obudowy mechanizmu: 9,5 cm
  • Długość wskazówki minutowej: 40 cm
  • Materiał: włókno drzewne, wskazówki metalowe
  • Zasilanie: bateria AA (w zestawie)
  • Zestaw montażowy w zestawie
  • Wyprodukowany we Włoszech
  • Cichy mechanizm
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zegar ścienny Botticelli duży CalleaDesign szary

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  17-09-2018   Daniel

Każda ze wskazówek zegara ma na tyle dużo luzu, że przechodząc z lewej strony na prawą lub odwrotnie (czyli przez godz. 00 i 6) przechyla się bardziej w jedną bądź w drugą stronę co skutkuje tym, że zegar wskazuje niedokładne (nierealne) godziny, np. mała wskazówka dopiero dochodzi do 9 a duża dawno przekroczyła już 00. Ponadto w zależności od tego, po której stronie znajdują się obie wskazówki, centrum zegara luźno zawieszone na jednym gwoździu, pod wpływem ich ciężkości przekrzywia się na dany bok.
Przy zegarze bez cyferek takie niedokładności są niedopuszczalne. Prócz tego, że zegar ciekawie wygląda, dobrze byłoby żeby można było z niego korzystać bez każdorazowego mindfucka i konieczności dłuższego zastanawiania się, co jest grane.


Najwyższej klasy wzornictwo prosto z Włoch. CalleaDesign – produkty znakomitej manufaktury, mające nowoczesny design i wykonane z najwyższą starannością.

NEWSLETTER
@