Zegary i wieszaki ścienne CalleaDesign

Najwyższej klasy wzornictwo prosto z Włoch. CalleaDesign – produkty znakomitej manufaktury, mające nowoczesny design i wykonane z najwyższą starannością.

Rozwiń

CalleaDesign zegary i wieszaki ścienne – najwyższej klasy wzornictwo prosto z Włoch

Produkty znakomitej włoskiej manufaktury, mające nowoczesny design i wykonane z najwyższą starannością.

Zegary ścienne CalleaDesign

Marka oferuje duży wybór kształtów i kolorów. Zegary CalleaDesign są zarówno proste, klasyczne, jak i bogato zdobione. Wszystkie je łączy widoczna gołym okiem precyzja wykonania. Cyferblaty i wskazówki robione są ręcznie z wysokiej jakości włókien drewnianych i malowane są ekologicznym lakierem. Każdy zegar wyposażony jest w wysokiej klasy mechanizm kwarcowy, wyprodukowany w Niemczech.

Marka tworzy też wieszaki ścienne, półki, lustra czy stojaki na parasole. Wraz z zegarami powstają one w spójnych seriach. Można zestawiać je ze sobą w klasyczny sposób, dobierać przedmioty z tej samej linii w różnych kształtach i kolorach lub z różnych, a w identycznym odcieniu.

Wieszaki do przedpokoju marki CalleaDesign – oryginalny włoski design

Produkty CalleaDesign to prawdziwa włoska dusza. Wieszaki na ubrania bywają kolorowe, zabawne, fantazyjne, a z drugiej strony także eleganckie i wyrafinowane. Projektowane i tworzone są z prawdziwą pasją. Wszystkie przedmioty powstają w rodzinnym zakładzie rzemieślniczym w rejonie Triestu. Warsztat i mała manufaktura działają od ponad 50 lat, niezmiennie stawiając na doskonałą jakość swoich wyrobów.

NEWSLETTER
@