Akcesoria do łazienki

Wybrane spośród najlepszych, europejskich dostawców. Zaufaj naszemu doświadczeniu, od 2008 roku wbieramy ofertę akcesoriów wyposażenia łazienek i zawsze trafiamy w punkt. Najlepsze marki, najlepsi, zaufani dostawcy.

Rozwiń

Akcesoria łazienkowe ze stali nierdzewnej

Zamknąć drzwi, niech nikt nie wchodzi! Łazienka jest często jedynym miejscem, w którym możemy odciąć się od wszystkich domowników, żeby w spokoju rozkoszować się ciepłą kąpielą i zasłużonym odpoczynkiem. W tych momentach doceniamy profesjonalne wyposażenie łazienki. Chwile z książką i aromatycznymi olejkami powinny odbywać się we wnętrzu, które swymi barwami, wykończeniem i przemyślanymi dodatkami, uwolnią nas od natrętnych myśli o konieczności dopracowywania szczegółów wystroju i pozwolą zatrzymać na chwilę czas. Właściwe dobrane akcesoria do łazienki sprawią, że będzie się cieszyć jej nienagannym wyglądem przez długie lata.

Praktyczna i stylowa łazienka

W łazience spędzamy znacznie więcej czasu, niż wielu z nas się wydaje. To właśnie tutaj przebywamy najdłużej, gdy znów obudzimy się na ostatnią chwilę i trzeba przygotować się na wyjście z domu. Ale także wtedy, gdy po całym dniu szukamy chwili samotności i relaksu. Łazienka to przestrzeń, w której można pobyć samemu ze sobą. A przyjemnie i wygodnie wyposażona – staje się miejscem, w którym chcemy przebywać.

Wyposażenie łazienki – stojaki, wieszaki, półki łazienkowe

Podstawowe elementy, których nie może zabraknąć w żadnej łazience to: miejsce na ręczniki, kosmetyki i akcesoria kąpielowe. Warto postawić na trwałe i estetyczne przedmioty, jak na przykład akcesoria łazienkowe z nierdzewnej stali. Jest to trwały i odporny materiał, o matowym lub lśniącym wykończeniu, nadający pomieszczeniu klasę i ułatwiający utrzymanie higienicznej czystości. Bardzo ważnie jest również, aby zadbać o miejsce na kosz na pranie, a oprócz przedmiotów, takich jak dozowniki do mydła i mydelniczki, kluczowy wpływ na wygodę codziennej pielęgnacji i higieny ma lustro łazienkowe. Warto wybrać takie, które będzie dostosowane i do wymiarów pomieszczenia, i do indywidualnych potrzeb, a przy tym stworzy spójną całość z takimi elementami jak na przykład półki łazienkowe.

Nie zapomnij o szczegółach – stylowe dodatki do łazienki

Warto zadbać o to, aby łazienka była wyposażona estetycznie i z pomysłem w każdym detalu. Taki efekt można uzyskać, gdy również drobne przedmioty są starannie dobrane. Stojaki na szczoteczki do zębów, kubeczki łazienkowe, podkładki pod mydło i różne pojemniki do łazienki nie powinny być przypadkowe. Kosze, pudełka na płatki kosmetyczne i chusteczki, pojemnik na proszek do prania to estetyczne dopełnienie całości.

Domowe spa

W pomieszczeniu kąpielowym warto zadbać o to, aby móc od czasu do czasu zaserwować sobie domowe spa. Trwałe tarki do stóp, zestawy do pielęgnacji, myjki i przybory do masażu – w połączeniu z pachnącymi olejkami do aromaterapii, solami do kąpieli albo kremową pianą – sprawią, że łazienka stanie się miejscem głębokiego relaksu i przyjemniej odnowy.

ZACK
Blomus
simplehuman
Reisenthel
Microplane
NEWSLETTER
@