Akcesoria kuchenne, łazienkowe oraz dekoracje Blomus

Blomus to wysokiej jakości akcesoria do domu ze stali nierdzewnej, wytwarzane przez firmę SKS Design GmbH. Blomus sprzedawany jest na pięciu kontynentach w kilkudziesieciu krajach świata. W naszej ofercie od kilku lat i nigdy nas nie zawiódł.

Rozwiń

Blomus

Akcesoria kuchenne i łazienkowe wysoka jakość, nowoczesny styl i funkcjonalność.

Niemiecka marka Blomus to wysokiej jakości akcesoria do kuchni, akcesoria do łazienki, dekoracje ze stali nierdzewnej, wytwarzane przez firmę SKS Design GmbH. Blomus sprzedawany jest na pięciu kontynentach w kilkudziesieciu krajach świata. Oferta Blomus to kilkaset modeli produktów w trzech głównych działach: kuchnia | łazienka | dekoracje do domu u ogrodu.. Wszyskie produkty są nowoczesne, stylowe oraz funkcjonalne. Większość wykonanych jest z najlepszej szlachetnej stali nierdzewnej o symbolu 18/10, która jest stopem trzech metali: chromu, niklu oraz stali.

Projekty Blomus to proste figury geometryczne, unikanie zdobień i ornamentów. Stworzone są wg zasady - forms follow function.

Historia marki sięga roku 1961 i osadzona jest w niemieckiej tradycji słynącej z wyjątkowej jakości i wysoko wykwalifikowanych rzemieślników. W ten sposób zbudowany został sukces, który opiera się na mocnej wierze w uczciwość materiałów, czystość kształtu i konieczność pełnego pasji podejścia do wyrobu. Dzięki temu blomus stał się wiodącym dostawcą wyposażenia wnętrz i akcesoriów, które przetrwają i będą kochane przez kolejne pokolenia.

Marka prowadzona jest przez czwarte pokolenie rodziny Blome w mieście Sundern w regionie Nadrenii Północnej-Westfalii w Niemczech. Właściciele noszą dziedzictwo silnej przynależności rodzinnej i talentu biznesowego, ale blomus jako marka opowiada również historię geograficznego obszaru, który był niegdyś domem kwitnącego przemysłu stalowego i węglowego. Rodzinna firma powstała w 1921 roku jako producent części rowerowych, a w 1961 roku rozszerzona została działalność o prezenty i artykuły designerskie, produkowane lokalnie z miedzi, mosiądzu, cyny i stali nierdzewnej. Rok 2000 to kolejna zmiana w historii marki, kiedy wybrano nazwę blomus i narodziła się dzisiejsza, wizjonerska marka projektowa.

Designerskie wyposażenie blomus

Każdy nowy produkt posiada niepowtarzalne DNA blomus, zapewniające niezbędną ciągłość marki, a jednocześnie odzwierciedla ambicję ciągłego rozwoju, zachowywania ciekawości i przyjmowania wielu wpływów w otaczającym świecie. W ten sposób zachowana jest aktualność dotrzymana obietnica wysokiej jakości, prostoty i doskonałego wykonania.

Witamy w nowej erze blomus'a

Stal nierdzewna była ważnym materiałem dla firmy Blomus od momentu jej powstania i nadal odgrywa fundamentalną rolę w jej sukcesie. Obecnie asortyment rozrósł się do szerokiej gamy przedmiotów z równie różnorodnych materiałów, takich jak kamionka, korek, len, beton i drewno; jednak wciąż cenimy wyjątkowe walory stali nierdzewnej - w towarzystwie innych materiałów lub samotności w całej jej dyskretnej doskonałości.

blomus - ponadczasowe piękno stali nierdzewnej

Stal nierdzewna jest twarda, nieustępliwa i zimna; a mimo to można ją kształtować w organiczne sylwetki, które mówią językiem kobiecej miękkości, wyrafinowania i wdzięku. Magiczne właściwości odwiecznego materiału są fascynujące w swojej sprzecznej naturze, a to przyciągało artystów i projektantów w całej historii sztuki i rzemiosła.

Jakość produktów przede wszystkim!

Bezkompromisowe przywiązanie do jakości jest znakiem rozpoznawczym firmy Blomus, dzięki czemu jej produkty znalazły się w czołówce światowego designu. Nie uznajemy kompromisów, kiedy wybieramy nasze materiały lub sposób produkcji - i zawsze staramy się ulepszać tam, gdzie to możliwe. Jednak dla nas jakość wykracza również poza sam produkt i dotyczy naszych relacji oraz tego, jak działamy jako firma we wszystkich aspektach i na wszystkich poziomach. Chcemy być znani jako szanujący się, uczciwi, niezawodni i ciężko pracujący partnerzy dla ludzi, z którymi pracujemy, i klientów, których obsługujemy. To jest nasze prawdziwe oddanie jakości.

Willo Blome / CEO

Czym dla Ciebie jest wspaniały produkt?

Idealne połączenie właściwości emocjonalnych i funkcjonalnych. I prostota! W procesie projektowania zawsze staramy się eliminować nadmiar, aby odsłonić czystą istotę przedmiotu, a nie ma nic przyjemniejszego niż wtedy, gdy pracujemy nad konkretnym produktem i ostatecznie go otrzymujemy; kiedy kończy się na tym, że jest jednocześnie prosta, piękna i służy jasnemu i dobrze zdefiniowanemu celowi.

Jakie są podstawowe wartości Twojej firmy, blomus?

Przede wszystkim autentyczność! Nie opowiadamy historii wymyślonych przez sprytnych marketingowców, a jeśli złożysz nam wizytę, przekonasz się, że to, za czym się opowiadamy, jest naprawdę bardzo realne. Po drugie, innowacje. Jesteśmy mocno zakorzenieni w niemieckiej tradycji produkcji stali, jakości i rzemiosła, co jest świetnym punktem wyjścia do opracowywania nowych projektów i pracy z nowymi materiałami lub technikami. Kiedy czujesz się pewnie w swoim pochodzeniu, mniej boisz się przyjęcia zmiany. I wreszcie jesteśmy wiarygodni. Postrzegamy wszystkich wokół nas jako równych partnerów - a jako partnerzy zawsze możemy na siebie liczyć.

Jak niemieckie korzenie firmy Blomus wpływają na projekt i proces produkcji?

Istniejemy na rynku od 1921 roku, więc nieuchronnie mamy duże doświadczenie w projektowaniu i produkcji. To, w połączeniu z kulturowo zdeterminowanym zestawem wartości, w tym pewnym niemieckim poczuciem punktualności, dokładności i jakości, daje nam wyjątkowe zalety.

Czy w dobie tradycyjnej marki patrzenie w przyszłość nieuchronnie oznacza spoglądanie wstecz?

Jasne, że tak. Jeśli nie znasz swojej przeszłości, zgubisz się w przyszłości. Nasza historia jako firmy sięga prawie stu lat, a w tym okresie nasze produkty były integralną częścią codziennego życia w milionach domów w Niemczech i nie tylko. Ludzie liczą na nas, jeśli chodzi o piękne i funkcjonalne produkty wysokiej jakości, które po prostu wykonają swoją pracę, gdy jest to wymagane, co sprawia, że ​​jesteśmy zarówno dumni, jak i skromni. To jest nasza platforma; na czym budujemy i co ukształtowało nasze marzenia i aspiracje. Jesteśmy na szczęście świadomi tego, co dała nam nasza historia, i to jest nasz kompas teraz w czasach wielkich możliwości i wychodzących zmian.

Który produkt jest najbardziej esencjonalnym w blomus?

Nasza karafka na wodę ACQUA pozostaje jednym z naszych najlepiej sprzedających się produktów i chociaż sama w sobie nie jest to znak jakości, opowiada historię produktu, który jest częścią codziennego życia rodzin na całym świecie jako cenny codzienny projekt. Otrzymała na przestrzeni lat liczne nagrody za wzornictwo i jest nadal aktualny, mimo że czas się zmienia.

Wszystko to mówi mi, że wykonaliśmy całkiem niezłą robotę.

NEWSLETTER
@