Plafony sufitowe

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Czy plafon pasuje do salonu?

Lampa plafon to dosyć nowe rozwiązanie oświetlenia do mieszkań. Zwykle stosuje się je jako oświetlenie pomieszczeń biurowych czy użyteczności publicznej. W ostatnich czasach, projektanci wnętrz i oświetlenia częściej sięgają po takie rozwiązanie, dzięki rozwinięciu technologii LED oraz możliwości użycia lepszych materiałów, z których można przygotować niepowtarzalne wzory. Plafon do salonu może być zarówno tradycyjny, biały o prostym, kwadratowym lub okrągłym kształcie – taki będzie pasował do nowoczesnego wnętrza. Ale projektanci z RegenBogen poszli dalej i zaprojektowali serię plafonów sufitowych nawiązujących do stylistyki klasycznej i retro. Mosiężne wykończenia, barwione szkło i kryształowe dodatki – to cechy charakterystyczne dla tego rodzaju oświetlenia. Takim rozwiązaniem zastąpisz klasyczne żyrandole czy lampy sufitowe.

Plafon do łazienki to klasyka gatunku – znajdziesz w naszej ofercie kilka modeli, zarówno prostych, przylegających do sufitu jak i takich, które zajmują większą powierzchnię i oświetlisz nimi dużą łazienkę.

Jeśli zastanawiasz się jaki plafon do salonu czy sypialni kupić, zapraszamy do obejrzenia naszej oferty, wśród której z pewnością znajdziesz ten jeden jedyny swój wymarzony.

Zobacz jakie modele oferujemy:

  • plafon do pokoju dziecięcego
  • plafon do kuchni
  • plafon do sypialni
  • plafon kryształowy
  • plafon led
  • plafon łazienkowy
NEWSLETTER
@