Tace do serwowania jedzenia

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Tace do serwowania – podaj jedzenie z klasą!

Sztuka serwowania potraw wymaga zmysłu estetycznego i pragmatycznego myślenia. To od niej zależy, jak będzie prezentował się stół, a także jaki klimat będzie panował podczas wspólnego spożywania posiłków zarówno na co dzień, jak też przy okazji świąt i specjalnych okoliczności. Deski do podawania potraw coraz częściej zastępują klasyczne półmiski. Wynika to ze zmiany w trendach, a także traktowania dzisiaj stołu i jego nakrycia jako kluczowego dla stylistyki wnętrza elementu. Deska do podawania jedzenia to już nie tylko wyposażenie restauracji, kawiarni i baru, ale też domowej kuchni. To także szeroki wybór form, kształtów i materiałów, dzięki czemu masz okazję zaserwować swoim gościom prawdziwą ucztę dla podniebienia i oczu.

Tace i deski do podawania jedzenia

Mogą być okrągłe i kwadratowe, są one najbardziej popularne i najbliższe standardowym, powszechnie znanym tacom. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się deska do podawania jedzenia wykonana z drewna, świetnie wpisująca się w industrialny i skandynawski charakter wnętrza. Możesz serwować na niej sery i wędliny, doskonale prezentują się także kolorowe owoce i warzywa pokrojone w słupki z dipami w niewielkich miseczkach. Drewniane tace do serwowania sprawdza się ponadto przy okazji słodkich podwieczorków. Postaw na niej dzbanek i filiżanki oraz ułóż kawałki ciasta czy inne smakołyki. Nietypowe kształty, jak np. jesionowy liść będą unikalną dekoracją stołu, szczególnie jeżeli lubisz oryginalne detale. W ofercie naszego sklepu obok drewnianych tac dostępne są również modele wykonane z metalu. Sprawdza się nie tylko do serwowania potraw, ale też jako dekoracja wnętrza np. w zestawie ze świecami czy kompozycjami kwiatowymi.

Tace reklamowe – producent oryginalnego wyposażenia restauracji i kawiarni

Chcesz zaskoczyć swoich gości nietypowym serwisem dań? Wybierz tace do serwowania bambusowe, z wygodnymi uchwytami i ciekawym wykończeniem. Ozdobne tace pozwolą Ci wyróżnić się spośród konkurencji, kojarzyć Twoje miejsce z wyjątkowym klimatem oraz atmosferą.

Sprawdź też inne akcesoria do jadalni z naszej oferty: dzbanki, kosze na pieczywo, kubki, naczynia na przekąski i wiele innych!

NEWSLETTER
@