Taca bambusowa do serwowania herbaty Pekoë Revol

Kod produktu: RV-653097-4
Marka: Revol
Dostępna ilość: 2 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 145,00 zł
ILOŚĆ: -+

Taca bambusowa do serwowania herbaty Pekoë Revol. Ponieważ porcja herbaty lub kawy jest jednym z życiowych momentów przyjemności, Revol z kolekcją Pekoë oferuje większy komfort i praktyczność. Taca z bambusa to wynik know-how Revola, który łączy oryginalność i wyróżnia się niepowtarzalnym stylem. Łącząc tradycję luksusu we francuskim stylu i magię świata herbaty, bambusowy talerz jest prawdziwym dowodem poczucia gościnności i gościnności.

Revol spędził ostatnie 250 lat na tworzeniu porcelanowych serwisów obiadowych, które wnoszą odrobinę francuskiego luksusu do zastawy stołowej, marka pozostaje tak samo przywiązana do dostosowywania się do nowych oczekiwań konsumentów i nowych wymagań szefów kuchni. Zależy nam na wspieraniu szefów kuchni w ich dążeniu do zagwarantowania wyjątkowych wrażeń niezależnie od pory dnia, a zwłaszcza przy podawaniu herbaty i kawy. Współpracując z projektantem znanym z kreatywności, Revol stworzył kolekcję Pekoë, która będzie towarzyszyć podwieczorkowi. Od oryginalnych kubków po tę bambusową tackę, ta towarzyska przerwa staje się coraz bardziej zrelaksowana. Kolekcja Pekoë odgrywa rolę w tym nowym kierunku, dając swoje miejsce temu napojowi, który jest tak legendarny, jak i tajemniczy.

  • Materiał: bambus
  • Długość: 20,7 cm
  • Szerokość: 12,7 cm
  • Wysokość: 1,4 cm
  • Wyprodukowany we Francji

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Taca bambusowa do serwowania herbaty Pekoë Revol

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Revol Porcelaine to fancuski producent porcelany stołowej, który działa nieprzerwanie od jedenastu pokoleń czyli ponad 250 lat. Porcelanowe naczynia ceramiczne Revol to najwyższy standard jakości produktów, wytwarzanych w temperaturze 1320oC.

NEWSLETTER
@