Kubki z zaparzaczem

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do
Aktualnie wybrany producent nie posiada produktów w tej kategorii.

Kubki z zaparzaczem

Liściasta herbata jest o wiele bardziej aromatyczna i wyrazista w smaku niż ta z torebek, do tego pozwala uzyskać zarówno bardzo mocny, jak i bardzo delikatny napar. Kubek z zaparzaczem to idealny sposób na to, żeby nie była zbyt gorzka po pozostawieniu liści na dłuższy czas.

Dlaczego warto kupić kubek z zaparzaczem?

Herbata należy do najpopularniejszych napojów na świecie, jak i w Polsce. Jednocześnie tak naprawdę jest bardzo wymagająca, stąd ma wielu prawdziwych koneserów. Różne gatunki herbat potrzebują odpowiedniej temperatury wody i czasu zaparzania. Od tego ostatniego zależeć będzie również moc naparu i jego właściwości. Np. herbata zielona parzona krócej i zalana cieplejszą wodą jest bardzo pobudzająca, a woda o parę stopni chłodniejsza i dłuższy czas dadzą napój o właściwościach odprężających. Kubek z zaparzaczem ułatwi przygotowanie napoju. Termokubek jest też świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią unoszących się fusów.

Kubek do herbaty z zaparzaczem – na prezent dla konesera

Taki kubek wykorzystujący wewnątrz zaparzacz do herbaty, będzie znakomitym prezentem dla kogoś, kto lubi dobrą herbatę i przywiązuje wagę do procesu jej parzenia. Ciekawe są na przykład designerskie kubki termiczne do herbaty Magisso, z których zaparzacza nie wyjmuje się, ale przechyla całe naczynie, ustawiane skośnie na dwa sposoby.

NEWSLETTER
@