Ubijaki i spieniacze do mleka

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Spieniacz do mleka powinien mieć każdy fan cappuccino, caffe latte i macchiato. Spienione mleko dodaje się również do kaw podawanych z likierami smakowymi, czekoladą, alkoholami czy miodem.

Ręczne spieniacze do mleka – wygoda i przystępna cena

Małe ubijaki do mleka, złożone z tłoka i rączki z ukrytym w niej zasilaniem, to częsty wybór początkujących kawoszy. Ich zaletą jest także to, że nie zajmują wiele miejsca – zmieszczą się nawet w szufladzie ze sztućcami. Tego rodzaju spieniacze charakteryzują się także niższą ceną niż ich bardziej zaawansowane odpowiedniki.

Spieniacze do mleka z pojemnikiem

Ubijaki ze specjalnym pojemnikiem praktycznie wszystko robią za nas. Istnieją wersje, które wymagają ręcznego spieniania za pomocą dołączonego do dzbanka tłoka. Są jednak też elektryczne, działające w pełni automatycznie. Spieniacze do mleka z pojemnikiem znacznie ułatwiają przygotowanie idealnej mlecznej pianki. Zapobiegają zachlapaniu kuchni, a do tego są znacznie wygodniejsze i praktyczniejsze niż dysza w ekspresie do kawy. Wyposażone są również w funkcję podgrzewania mleka. Kupując spieniacz z dzbankiem, nie tylko elektryczny, warto wybrać taki, który będzie łatwy do umycia i trwały.

NEWSLETTER
@