Podgrzewacze do kawy i herbaty

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Podgrzewacze na tealight

Świeczki, zwłaszcza w wariantach zapachowych, to świetny dodatek do romantycznej kolacji czy wieczornego relaksu. Mają także funkcję praktyczną – podgrzewacze, czyli tzw. tealights, służyć mogą do ogrzewania od spodu dzbanka podczas zaparzania herbaty i dla zachowania dłużej jej ciepła.

Podgrzewacze do herbaty i czajniczek – idealny duet

Herbatę pić należy gorącą, tymczasem często zapas w dzbaneczku stoi na stole dłużej niż kawa – herbatą raczyć się należy bez pośpiechu. Podgrzewacze do kawy, pod dzbanek pozwoli dłużej zachować ciepło, dzięki czemu napój będzie przyjemny i rozgrzewający od środka. Umożliwi także utrzymanie równej temperatury podczas zaparzania. Podstawka pod dzbanek z miejscem na świeczkę pośrodku, grzejąc dno czajniczka sprawi, że płyn w środku będzie się unosić po ogrzaniu i łagodnie mieszać, zachowując stałą temperaturę.

Porcelanowe podgrzewacz na stół na przyjęcie

Takie akcesoria należą do rozwiązań doskonałych na przyjęcie, podczas którego napoje i jedzenie schodzą często na dalszy plan. W ten sposób nie wystygną i nie stracą swych walorów. Podgrzewacze pod dzbanek utrzymają ciepłą herbatę. Można zastosować również podgrzewacz pod naczynia ceramiczne i żaroodporne z potrawami, które na zimo nie są już tak apetyczne.

NEWSLETTER
@