Mleczniki - pojemniki na mleko

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Naczynie do przygotowania wegańskiego mleka roślinnego Lekue

105,40 zł 124,00 zł Oszczędzasz 18,60 zł
-15%
produkt niedostępny

Dzbanuszek na śmietankę Oveta Zack

159,00 zł
produkt niedostępny

Mlecznik Barista WMF

114,00 zł
produkt na zamówienie

Mlecznik Tea Time WMF

119,00 zł
produkt na zamówienie

Mlecznik Barista WMF stalowy

159,00 zł
produkt na zamówienie

W kuchennym czy barowym arsenale utensyliów, przeznaczonym do przygotowywania najróżniejszych odmian kawy, nie może zabraknąć mlecznika. Warto wybrać taki, który będzie pasował do reszty stołowych akcesoriów.

Mleczniki warto mieć w swoim domu

Nawet kiedy przygotowujemy gorący napój w domu, postawione na stole dzbanki na mleko będą wyglądać nieporównanie lepiej niż wystawiony z lodówki karton. Łatwiej celebrować wspólne śniadanie czy popołudniową kawę, dbając o odpowiednią ich oprawę. Także pijąc kawę w pojedynkę, dobrze jest się nieco rozpieścić. Dlatego proponujemy piękne, perfekcyjne wykonane mleczniki, pasujące stylem do różnych filiżanek i kubków.

Pojemniki na mleko, cukiernice i akcesoria do kawy

Picie kawy można zamienić w mały rytuał, który na chwile nas odpręży, odświeżając ciało i umysł. Pojemniki na mleko i cukier oraz odpowiednie naczynia do tylko jego część. Nie zapominajmy także o detalach w sposobie podania. Choćby o tym, by mleko czy śmietankę nieco podgrzać przed podaniem. Przyda się więc, jeśli nie dysponujemy ekspresem, odpowiedni rondelek do podgrzania mleka. Ciepłe powinny być także filiżanki, do których nalewa się napój.

NEWSLETTER
@