Stalowy garnek do podgrzewania mleka Kuchenprofi

Kod produktu: KU-2370612814
  opinie: 0
CENA: 167,90 zł
Produkt na zamówienie
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530

Stalowy garnek do podgrzewania mleka Kuchenprofi. Wyposażony w wewnętrzną powłokę nieprzywierającą, wyjątkowo mocne, wielowarstwowe dno, nadaje się do wszystkich źródeł ciepła.

Po prostu ciepłe mleko. Brzmi łatwiej niż można je przygotować, ponieważ białko szybko osiada na dnie garnka i się przypala. Garnek do mleka ma 3-krotną, nieprzywierającą powłokę i pojemność 1,5 litra, co stanowi idealny rozmiar do podgrzewania mleka na kakao, pudding lub pannę cotta. Odtąd nie można nic przypalić podczas przygotowywania budyniu ryżowego. Podawaj klasyczny, ale egzotyczny z mlekiem kokosowym, świeżym ananasem i odrobiną soku pomarańczowego. Garnek nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych, a jego wyjątkowo mocna, wielowarstwowa podłoga równomiernie rozprowadza ciepło. Uchwyt ma ergonomiczny kształt, a dzięki szerokiej krawędzi z nalewakiem nie stanie się nic złego podczas nalewania.

  • Średnica: 14 cm
  • Wysokość: 12,5 cm
  • Pojemność: 1,5 Litra
  • Materiał: stal nierdzewna
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Stalowy garnek do podgrzewania mleka Kuchenprofi

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Akcesoria kuchenne Küchenprofi, chociaż są efektem 90 lat tradycji firmy, wcale nie są nudne. Piękne i stylowe kuchenne przybory oraz naczynia udowadniają, że Niemcom wcale nie brakuje fantazji.

NEWSLETTER
@