Termosy turystyczne na kawę i herbatę

Nic tak nie poprawia humoru w czasie wycieczki, jak pyszna gorąca kawa lub herbata. Poręczne termosy sprawią, że ulubiony napój będzie z Tobą zawsze tam, gdzie zechcesz oraz zachowa idealną do picia temperaturę. Wybierz jeden z rekomendowanych przez naszych Klientów produktów i ciesz się jego znakomitą jakością.

Rozwiń

Termosy na kawę i herbatę – ciepły napój zawsze w zasięgu ręki

Wszyscy ci, którzy są często w drodze, zabiegani, a także ci, którzy uwielbiają wycieczki w nieznane – nie potrafią wyobrazić sobie życia bez termosów na gorące napoje. Nic tak nie odgania zmęczenia i nie poprawia nastroju jak kilka łyków ulubionej kawy lub herbaty. Dzięki połączeniu dwóch izolowanych próżnią ścianek napoje długo pozostaną ciepłe. Dobrej jakości termosy nie pozostawiają żadnego posmaku, można delektować się więc ukochanym napojem.

Dobre termosy podróżne – niezbędne w każdym domu

Co do tego, że termosy podróżne są rzeczą nie do zastąpienia, wie każdy, kto bywa często w drodze. Takie stalowe naczynia są niezbędne zarówno podróżnikom i wielbicielom survivalu, którzy muszą zadbać o to, aby mieć przy sobie wszystko, czego mogą potrzebować. Przydadzą się oczywiście również na ryby dla wędkarzy, na piknik czy szkolną wycieczkę. Termosy będą przydatne również dla zawodowych kierowców oraz dla osób, które pokonują dłuższe trasy zarówno samochodem, jak i pociągiem. Nawet jeśli termos przydaje się kilka razy w roku, to warto mieć go w domu, aby nie szukać na ostatnią chwilę, tylko być pewnym najwyższej jakości. Nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się okazja, aby z niego skorzystać.

Duże termosy o pojemności 1-1,5 Litra, są idealne na dłuższe wypady oraz dla całej rodziny w podróży. Dostępne są również mniejsze pojemności, kiedy więc ktoś chce zabrać ze sobą nawet 1-2 kubki ulubionego napoju, może wygodnie zmieścić termos w podręcznej torbie czy plecaku.

Termosy stołowe – aby chwila przerwy przyniosła ożywienie

Wielogodzinne zebranie, oczekiwanie na spotkanie, skomplikowane zadanie, podczas którego nie powinny nas rozpraszać wycieczki do kuchni? A może po prostu obiad i podwieczorek z zaproszonymi gośćmi, kiedy chcemy się odprężyć i cieszyć rozmową, zamiast co chwilę uzupełniać zawartość dzbanka? Termosy stołowe pozwolą przygotować zawczasu większą ilość herbaty, kawy albo gorącej wody do samodzielnego ich przyrządzenia. Dzięki specjalnemu dzbankowi z izolującymi ściankami można długo cieszyć się gorącymi, aromatycznymi napojami.

Termosy na kawę i herbatę

Marzy Ci się kawa w podróży, a nie masz możliwości jej zakupu? Najlepszym wybawieniem będzie kupno wysokiej jakości termosu, który doskonale trzyma ciepło napoju oraz zapobiega przed utratą aromatu. Oferujemy stalowe termosy różnej wielkości, w ciekawej gamie kolorów. Idealne dla młodzieży czy osób starszych. Sprawdzą się w drodze do pracy czy podczas wycieczki. Nasze termosy na herbatę są szczelne i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Do tego zapewniamy długi okres gwarancji.

NEWSLETTER
@