Torby na podroż

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Plecak mały VW T1 Bus pomarańczowy

169,90 zł
produkt niedostępny

Plecak mały VW T1 Bus zielony

169,90 zł
produkt niedostępny

Torby podróżne

Walizki wiele osób ceni za komfort, jednak czasem bardziej praktyczne są torby podróżne. Szczególnie dobrze sprawdzą się na weekendowe wypady, kiedy wystarczy zabrać ze sobą dwa komplety ubrań na zmianę oraz najpotrzebniejsze kosmetyki i akcesoria. Jednakże wiele modeli toreb przy dobrej organizacji pozwala spakować się na cały urlop.

Najlepsza torba podróżna – jak wybrać?

Podróżna duża torba na ramię sprawdzi się tam, gdzie dla walizki na kółkach teren może być za trudny, ale nie planujemy dalszych wędrówek z plecakiem. Jakie cechy powinna mieć wygodna torba podróżna? Usztywnione dno to podstawa – pozwoli na poukładanie ubrań tak, aby się nie pogniotły. Standardem jest także dwustronny zamek oraz dołączenie jednocześnie uszu do noszenia i paska na ramię. Warto wrócić uwagę, czy materiał jest solidny i dobrej jakości – będzie narażony na częste ocieranie się o przedmioty, zabrudzenia, moknięcie i upadki. Wytrzymały poliester nawet po latach może wyglądać jak nowy.

Torba podróżna i sportowa

Duże torby na podróż mogą być jednocześnie torbami sportowymi, w których na co dzień zmieścimy strój do ćwiczeń, butelkę wody, paski i bloczki czy nawet matę do jogi. Duża torba podróżna odznacza się więc tym, że z pewnością będzie często wykorzystywana. Tym bardziej warto pomyśleć o jej starannym wykonaniu oraz ładnym wyglądzie.

NEWSLETTER
@