Plecaki, torby i kosze na piknik

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Plecaki piknikowe i torby piknikowe

Plecaki oraz torby na piknik to lekkie i niewielkie wyposażenie, zazwyczaj podróżne. Posiadają często dodatkowe przegrody i zaczepy ułatwiające np. spakowanie dziecka na wycieczkę.

W czym zabrać jedzenie na piknik – torby termiczne

Torba termoizolacyjna niezbędna jest podczas wycieczek za miasto, grillowania na działce czy na plaży. Włożone do niej produkty zachowają ciepło, kiedy takie właśnie mają być, natomiast te przechowywane w lodówce w upalne dni pozostaną świeże. Usztywniana konstrukcja zapobiegnie zgnieceniu kanapek czy owoców. Torba termiczna nadaje się znakomicie także do wszelkich zimnych napojów. To świetne rozwiązanie, kiedy nie potrzebujemy całego kosza piknikowego, bo zastawę i inne artykuły możemy zapakować osobno do samochodu albo znajdziemy je na miejscu.

Plecaki na piknik i na wycieczkę dla dziecka

Zaopatrzenie pociechy na wycieczkę czy całodniowy piknik, także wymaga specjalnej wyprawki. Dobrze sprawdzi się na przykład plecak-worek. Jego ogromną zaletą jest lekkość i to, że pusty można zmieścić do większego podróżnego bagażu. Własny plecak wycieczkowy dla dziecka pozwoli zabrać mu prowiant i niezbędne drobiazgi. Nowoczesne plecaki-worki mają sprytne schowki – w tym z folią termiczną – i wykonane są z nieprzemakalnych materiałów.

Z naszego bloga:

> W co spakować się na piknik?

NEWSLETTER
@