Akcesoria do salonu

Do centrum Twojego domu kupisz u nas wyposażenie od najlepszych projektantów z Europy. Menu, Rosendahl, Philippi - tylko najlepsze marki, których produkty stanowią wyposażenie wnętrz w europejskich domach.

Rozwiń

Akcesoria do Twojego salonu

Salon to reprezentacyjne miejsce każdego domu. Powinien być przestronny i dobrze oświetlony. Warto, żeby nasz salon był wielofunkcyjny i wyposażony w wygodne akcesoria do salonu. Zwłaszcza, jeśli mieszkamy w bloku i mamy mało miejsca. W salonie warto umieścić praktyczne wyposażenie salonu, lampy dekoracyjne, które nadają ciepłego klimatu, kolorowe obrazy czy ozdobne wazony, w które można włożyć piękne, cięte kwiaty.

Salon powinien zachwycać – dekoracje i wyposażenie wnętrz dodadzą mu stylu

Pięknie urządzony salon to miejsce, w którym z przyjemnością odpoczywa się po ciężkim dniu. Tutaj można oddawać się w nieskończoność ulubionym zajęciom, prowadzić długie rozmowy, rozkoszować obecnością najbliższych. Jednocześnie to najbardziej reprezentacyjna część domu, więc warto zadbać o nienaganne wyposażenie nowoczesnego salonu.

Dekoracje do domu – to one tworzą klimat

Nawet najpiękniejsze meble potrzebują dopełnienia w postaci ozdób. To właśnie dodatki do salonu decydują o tym, że wnętrze ma indywidualny charakter i jeszcze lepiej oddaje naszą osobowość. Zaczynając od podstawowych spraw jak oświetlenie salonu, które tworzy klimat – od jasnej przestrzeni do zabaw z dziećmi, po przytłumione światło w tle na seans filmowy we dwoje – kończąc na dopełniających całość przedmiotach, takich jak doniczki czy zegary ścienne.

Jak urządzić przytulny salon?

Wnętrze staje się przytulne za sprawą dodatków. Wyposażenie salonu ma więc za zadanie sprawić, że przestrzeń będzie wyglądać na naprawdę zamieszkałą i to w dodatku taką, która jest przyjazna i otwarta. Przytulny salon pomogą stworzyć osobiste drobiazgi, takie jak ramki na zdjęcia wypełnione portretami i wspomnieniami z podróży. Wspaniały nastrój stworzyć mogą lampiony i świeczniki do domu, a przyciągającym wzrok uzupełnieniem wystroju wnętrza będą stylowe wazony. Żywe kwiaty – cięte w naczyniu, oraz te doniczkowe – to jeden z lepszych sposobów na ożywienie i ocieplenie nastroju w pomieszczeniu.

Salon przyjazny gościom i dobrze utrzymany – o co zadbać?

Salon, zwany pokojem dziennym – chociaż częściej czas się w nim spędza popołudniami i wieczorami – to przestrzeń, która powinna być zawsze gotowa na przyjęcie gości. Dlatego wyposażenie salonu powinno odpowiadać ich potrzebom i ułatwiać zachowanie porządku. Jeśli pozwalamy palić w domu, to oczywiście potrzebna jest elegancka popielniczka. Zorganizować domową przestrzeń, aby nie musieć ciągle szukać przedmiotów i odkładać ich na miejsce, pomoże stojak na piloty, a także gazetniki i stojaki na biżuterię. W domu jednorodzinnym wiele osób decyduje się na palenisko – niezbędne więc będą akcesoria kominkowe.

Szczególnie polecamy

> Tanie zegary ścienne

Z naszego bloga

> Kolory w Twoim domu

> Moda wnętrzarska i anty-trendy we wzornictwie 2021

> Trendy jesienne i zimowe - poradnik dekorowania sezonowego

> Co powinno znaleźć się w naszym salonie?

Blomus
CalleaDesign
ZACK
Rosendahl
Lacrosse
Nextime
NEWSLETTER
@