Zegary ścienne Nextime

NexTime to holenderska firma będącą liderem swojej branży w Europie. Zegary ścienne i stojące podzielone na poszczególne kolekcje NeXtime tworzone są przez niezależnych projektantów, zyskując bardzo oryginalny, nowoczesny design w dziedzinie zegarów, gdzie zegar, daje nie tylko możliwość odmierzania czasu ale stanowi również doskonały element wyposażenia wnętrza i dekoracji pomieszczenia.

Rozwiń

Zegary Nextime

Zegary ścienne i zegary stojące marki NEXTIME produkowane przez holenderską firmę będącą liderem swojej branży w Europie. Poszczególne zegary na ścianę NeXtime tworzone są przez niezależnych projektantów, zyskując bardzo oryginalny, nowoczesny design w dziedzinie zegarów, gdzie zegar, daje nie tylko możliwość odmierzania czasu ale stanowi również doskonały element wyposażenia wnętrza i dekoracji pomieszczenia. Studia projektowe NeXtime na bieżąco pracują nad nowymi modelami aby zapewnić swoim klientom pełną gamę produktów, kreując jednocześnie najnowsze trendy wyposażenia wnętrz.

Firma zostałą założona w 1970 roku. Posiada 45 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji zegarów oraz handlu w ponad 50 krajach na całym świecie; NeXtime jest wiodącą firmą zegarową na świecie.

Dlaczego projektujemy, produkujemy i sprzedajemy zegary?

Jest tylko jeden powód: chcemy się dobrze bawić! Uwielbiamy być częścią cennych chwil każdego! Chcemy, aby nasze zegary były tak wyjątkowe, że wzbogacają twoje życie i wywołują uśmiech na twarzy za każdym razem, gdy na nie patrzysz. Lubimy projektowanie, tworzenie własnych kreatywności i być dumni z tych kreacji.

Czas żyje w każdej chwili

Chwile to coś bardzo osobistego pomimo wieku lub płci, narodowości lub miejsca, pory roku lub pogody, jednej chwili lub życiowych emocji, wzlotów i upadków, dużych lub małych, śmiechu lub łez, przyjaźni lub miłości ... Czas żyje w każdej chwili!

Mamy nadzieję, że zegary NeXtime mogą stać się centralnym elementem w każdym miejscu, w którym są eksponowane, i że pokażą Twój dobry gust i dobrą zabawę!

Historia marki Nextime

W 1970 roku Hans i Hannie Frie (tak, rodzice obecnego dyrektora generalnego, Alaina) założyli firmę Alma, w której w tym czasie branża zegarowa została podkreślona przez piękne, ręcznie wykonane zegary mechaniczne. Alma została uznana za jedną z najlepszych na świecie dzięki swojej kolekcji typowo holenderskich zegarów mechanicznych, takich jak Zaanse, angielskie zegary stołowe, a także comtoises w stylu francuskim i zegary planetarium, jako przykłady doskonałego rzemiosła. Znakomite rzemiosło i silne projekty zegarów mechanicznych Almy i jej ekskluzywnej marki Christiaan Huygens, wkrótce zyskały międzynarodowe uznanie. Ta mała, rodzinna, holenderska firma wkrótce sprzedała zegary na całym świecie, w tym w Japonii i USA.

Kiedy Alain dołączył do rodzinnego biznesu, zaczął dosłownie od podstaw. Pracował na hali produkcyjnej, która znajdowała się na dole od głównego biura. Nauczył się każdego aspektu tworzenia zegara. Przechodząc przez wszystkie aspekty działalności swoich rodziców w zegarach, zdał sobie sprawę, że branża zegarów szybko się rozwija i przestawia się z tradycyjnych zegarów mechanicznych na mocne, współczesne projekty zegarów. To był początek transformacji z Almy w firmę, jaką znamy dzisiaj, NeXtime.

Od początku w NeXtime pracowaliśmy z projektantami, którzy wprowadzili kreatywność do kolekcji zegarów, które stały się znakiem rozpoznawczym w firmie, do której dziś ewoluowała: zegary szklane, takie jak Spinning Time i Test Page oraz wiecznie aktualne projekty, takie jak Plug Inn. Jeden z naszych zegarków - Beauty, pięknie obejmuje nasze 40-lecie z mechanicznym ruchem we współczesnym designie, zaprojektowanym przez naszego ojca założyciela: Hansa Frie.

Obecnie nasze zegary i nasze 40-letnie doświadczenie produkcyjne są sprzedawane w ponad 60 krajach i we własnych biurach na całym świecie. NeXtime w pełni wykorzystuje najnowsze technologie, korzystanie z Internetu i odpowiedzialność firmy za środowisko dzięki naszej GreenTime Initiative; NeXtime jest zaangażowany w projektowanie i produkcję zegarów, które zagwarantują czas przez kolejne 40 lat!

Zegary do salonu marki Nextime

Materiały użyte do wykonania zegarów NeXtime to wysokiej klasy stal nierdzewna, drewno, szkło jak również tworzywa sztuczne. Materiały te w połączeniu z fachowym wykonaniem tworzą produkt najwyższej klasy.

Z naszego bloga

> Zegary Nextime - powrót do przeszłości

NEWSLETTER
@