Miski kuchenne

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Misa miedziana do ubijania jajek de Buyer

766,00 zł
Wysyłka gratis
produkt niedostępny

Miska ceramiczna Retro Tala 5,0L

103,00 zł
produkt niedostępny

Miski do kuchni

Różnego rodzaju miski kuchenne są niezwykle przydatne w kuchni i powinny znaleźć się w każdym domu. Pomagają w wielu czynnościach podczas przygotowywania żywności, gotowania i pieczenia. Oczywiście wiele z misek przyda się również do serwowania potraw na stół. Wszystko zależy o tego, z jakich materiałów zostały wykonane, możliwości jest wiele. W sklepie znajdziesz miski bambusowe, z tworzywa oraz ceramiczne. Zobacz, które akcesoria kuchenne sprawdzą się u Ciebie!

Praktyczne miski z tworzywa i oryginalne miski bambusowe

Duże miski są niezastąpione do zbierania pokrojonych warzyw i owoców, mieszania, ucierania, miksowania i ubijania. Najbardziej wygodne w użytkowaniu są zestawy misek z tworzywa. Doskonale spełniają swoją funkcję w różnych czynnościach kuchennych, a do tego są bardzo trwałe i można je przechowywać jedna w drugiej. Warto zwrócić uwagę na miski z podstawą z gumy oraz miski z silikonu, które nie przesuwają się po blacie, w przeciwieństwie do niegdyś częściej stosowanych lekkich misek z metalu. Niektóre modele dodatkowo posiadają dzióbek ułatwiający przelewanie i przesypywanie bez zabrudzenia powierzchni blatu. Poza tym mogą mieć wbudowane sitko. Mniejsze miski mogą także służyć jako miarki. Bardzo praktycznym rozwiązaniem są miski kuchenne z pokrywką, które świetnie sprawdzają się w domu i jako pojemniki na żywność do pracy. To jednak nie jedyne oblicze tych użytecznych akcesoriów. W szerokiej gamie oferowanych przez nas produktów znajdą się również takie, które zachwycają stylowym wykonaniem z ceramiki. Szczególnie wyróżniają się oryginalne naczynia ceramiczne renomowanej angielskiej marki Mason Cash. Ostatnio popularność zyskały też miski z bambusa wykorzystywane głównie do przygotowywania i podawania sałatek.

Wspaniałe, designerskie i nowoczesne miski kuchenne z pewnością znajdą zastosowanie w Twojej kuchni. Gwarantujemy, że w naszym sklepie internetowym każdy odnajdzie swój idealny model. Przeglądaj unikatowe, stylowe i funkcjonalne miski.

NEWSLETTER
@