Maty silikonowe i stolnice

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Mata do makaroników Lekue

87,00 zł
produkt niedostępny

Mata stolnica Gourmet Lekue

79,00 zł
produkt niedostępny

W nowoczesnej kuchni powinno znaleźć się miejsce na funkcjonalne akcesoria do pieczenia ciast i przygotowywania makaronów.

W naszej ofercie dostępne są praktyczne maty silikonowe i stolnice, które przypadną do gustu każdemu amatorowi dań z makaronem w roli głównej. Są one wykonane z tworzyw o najwyższej jakości – sam silikon jest bardzo elastyczny, co ułatwia przygotowanie konkretnych produktów. Warto także zwrócić uwagę na maty do pieczenia rolad, z pomocą których z łatwością można oddzielić ciasto. Silikonowe stolnice zostały zaprojektowane pod kątem potrzeb w kuchni i tym samym ułatwiają formowanie rolad czy makaronów.

Strzałem w dziesiątkę są również elastyczne stolnice kuchenne, które są dostępne w różnych rozmiarach. Ich głównym atutem jest nieprzywierająca powierzchnia, do której nie trzeba używać mąki. Dodatkową zaletą prezentowanego asortymentu jest atrakcyjny, nowoczesny wygląd. Dzięki niemu przygotowywanie potraw rodem z włoskiej kuchni okaże się nie tylko proste, ale i bardzo przyjemne.

NEWSLETTER
@