Stemple do przygotowywania ciastek

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Stempel do bułek Birkmann

44,00 zł
produkt niedostępny

Przygotowanie fantazyjnych, kruchych, domowych ciasteczek nie musi być czasochłonne i trudne – pod tym kątem amatorzy słodkich wypieków i profesjonalni cukiernicy koniecznie powinni zwrócić uwagę na praktyczne stemple do ciastek. Z ich pomocą można szybko wyciąć z ciasta odpowiedni wzór, z zachowaniem pożądanego kształtu słodkości.

U nas znajdziesz najróżniejsze propozycje stempli, nierzadko w bardzo oryginalnym kształcie. Niemałym powodzeniem cieszą się wytłoczenia inspirowane naturą, na przykład w formie sowy, jelenia, biedronki czy lisa. Klienci mogą zdecydować się zarówno na pojedyncze stemple do ciasteczek, jak i na zakup kompletu nakładek, które montuje się na drewnianych podstawach. Akcesoria są wytwarzane z silikonu o najwyższej jakości, dlatego ciasto do nich nie przywiera i z łatwością można uzyskać pożądany wzór.

Warto wyróżnić kształty o tematyce bożonarodzeniowej, w tym atrakcyjne stempelki z motywem piernikowego ludzika, śnieżynki czy choinki. Produkty są bardzo wytrzymałe i proste w użyciu, dlatego przypadną do gustu także początkującym cukiernikom.

NEWSLETTER
@