Formy do pieczenia ciast w różnych kształtach

Twoje ciasto nie musi mieć tradycyjnego kształu - okrągłego czy prostokątnego. Kupując formę do pieczenia o ciekawym kształcie zaskoczysz swoich gości wypiekiem. Forma w kształcie anioła, choinki czy wieńca adwentowego... teraz wszystko jest możliwe.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Ciekawa forma do pieczenia, od której zależy kształt ciasta

W tej kategorii produktów, w naszym sklepie znajdziesz formy do pieczenia ciast o różnych kształtach oraz różne warianty i kształty foremek do ciastek, które można idealnie dostosować pod kątem oczekiwanego kształtu konkretnych słodkości. Warto zwrócić uwagę na nietypowe formy do pieczenia - tzw. dekoracyjne, dzięki którym z łatwością można wykonać ciasto o najbardziej interesującym, nieoczekiwanym kształcie. Zostały one wytłoczone w taki sposób, aby uzyskanie efektownego wypieku okazało się banalnie prostym zadaniem, również dla początkujących cukierników. Godne polecenia są wytrzymałe, formy silikonowe do pieczenia np. pierniczków czy praktyczne zestawy do ciast świątecznych, dzięki którym można wykonać także ciasteczka nawiązujące do tematyki bożonarodzeniowej.

Dużym powodzeniem wśród klientów cieszą się także formy do pieczenia o kształcie liter, cyfr czy popularnych symboli. Producenci oferują modele form wykonanych z różnych tworzyw, kutego aluminium, stali nierdzewnej, ale głównie z bardzo wytrzymałego silikonu premium. Dodatkowym atutem naszych form jest możliwość ich szybkiego umycia. Dzięki powłokom nieprzywieralnym często wystarczy jedynie spłukanie ich pod bieżącą wodą.

Przejrzyj naszą ofertę, w której znajdziesz także formy do pieczenia dla dzieci, aby uzyskać np. domek z piernika czy świątecznego aniołka 3D.

Z naszego bloga:

> Rodzaje form do pieczenia ciast

NEWSLETTER
@