Forma ciastka z dziurką Bagietki i Cronuts Lurch FlexiForm

Kod produktu: LU-00085088
Marka: Lurch
CENA: 99,90 zł
Produkt na zamówienie
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530

Forma ciastka z dziurką Bagietki i Cronuts Lurch FlexiForm. Wykonana z silikonu platinium, który jest bezpieczny w kontakcie z żywnością, nie wpływa na smak wypieku i jest odporny na kwasy z soków i ciast, nie przywiera i jest antyalergiczny.

Bajgle i cronuty można znaleźć wszędzie w Ameryce i coraz częściej w europejskich piekarniach. Mówimy o bułeczkach i cronutach, czyli okrągłym ciastku z otworem pośrodku. Dzięki formie FlexiForm marki Lurch, możesz upiec je teraz samodzielnie w domu. Zazwyczaj tego rodzaju bułeczki są gotowane w gorącej wodzie przed pieczeniem. Dzięki przepisom Lurch dołączonym do formy, wcześniejsze gotowanie ciasta staje się zbędne.

Ze względu na działanie antyadhezyjne platynowego silikonu forma nie musi być natłuszczana. Po upieczeniu można łatwo ją wyczyścić ręcznie lub w zmywarce.

  • Wymiary całkowite formy: 26 x 26 x 3 cm
  • Średnica pojedynczego ciastka: 11,5 cm
  • Materiał: 100% platynowy silikon
  • Można myć w zmywarce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Forma ciastka z dziurką Bagietki i Cronuts Lurch FlexiForm

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Flagową serią produktów, które firma ma w swojej ofercie, są formy silikonowe Lurch FlexiForm. Dostępne zarówno do pieczenia ciast, jak i tart, muffinek oraz ciasteczek lub pralin. Formy można myć w zmywarce, wypieki do nich nie przywierają. Wytrzymują zakres temperatur od -60 do +260°C – nadają się do pieczenia różnych rodzajów ciast i dań oraz do przechowywania w lodówce i zamrażarce. Specjalny silikon platynowy nie zmienia koloru, jest bezzapachowy i bezpieczny dla zdrowia.

NEWSLETTER
@