Wałki do ciasta

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Nowoczesny wałek do ciasta powinien znaleźć się w każdej kuchni, aby pomóc pani domu w przygotowaniu najróżniejszych potraw. Ważne jest, aby jego konkretny model dostosować do swoich potrzeb.

Dostępne u nas wałki do ciast wykonane są z różnych tworzyw – silikonu, drewna czy stali z pojemnikiem na ciepłą wodę, które zostały zaprojektowane z myślą zarówno o wałkowanym cieście jak i o komforcie użytkownika. Warto zwrócić uwagę na ich specjalnie wyprofilowane końcówki, nierzadko o ergonomicznym kształcie. Optymalna grubość umożliwia szybkie wałkowanie ciasta, nawet w przypadku osób bez doświadczenia. Wśród bardziej nowoczesnych produktów należy wyróżnić modele regulowane, które z łatwością można dostosować do grubości wałkowanego ciasta. Świetną propozycją jest także silikonowy wałek do ciasta, wyróżniający się praktyczną, nieprzywierającą powierzchnią.

Wałki do wałkowania ciasta muszą być nie tylko funkcjonalne, ale również interesujące pod względem wyglądu, dlatego szybko wkomponują się w kuchenną aranżację. Dostępne są u nas między innymi ciężkie wałki marmurowe, wałki z pierścieniami dystansowymi lub klasyczne, drewniane wałki, które od zawsze były w naszych domach.

NEWSLETTER
@