Formy do pieczenia ciast

Podstawowy kształt pieczonych ciast to okrąg. Klasyczne formy do ciast o okrągłych kształtach z materiałów bezpiecznych, wolnych od BPA. Wybieraj spośród form metalowych i silikonowych, z otwieranym dnem, z boczną klamrą. Znajdź najlepszą formę, w której upieczesz pyszne ciasto.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Płyta żeliwna do pizzy Lodge

368,00 zł
Wysyłka gratis
produkt niedostępny

Podczas pieczenia ciast bardzo ważną kwestią jest wybór odpowiedniej formy.

W tej kategorii znajdują się okrągłe formy do pieczenia ciast, które są jednocześnie najczęściej wybierane przez amatorów słodkości. Warto zwrócić uwagę na bardzo wysoką jakość wykonania oraz dodatkowe funkcje niektórych form. W naszej ofercie znajdują się zarówno formy do tortów, czyli tzw. tortownice, jak i ich niższe siostry z falowanym brzegiem, czyli formy to tarty. Uniwersalne formy silikonowe czy okrągłe blachy do pieczenia, sprawdzą się w przypadku wielu rodzajów wypieków. Formy okrągłe do pieczenia ciast, okażą się strzałem w dziesiątkę między innymi podczas pieczenia babek, jabłeczników czy serników. Można je stosować do najróżniejszych ciast, w zależności od potrzeb. Godne uwagi są także bardziej specjalistyczne, stalowe czy aluminiowe formy, o zawężonym zakresie zastosowania, takie jak np. formy do pieczenia chleba.

Oferujemy tu produkty o najwyższej jakości wykonania i stosowanych materiałów, sygnowane markami znanymi w cukierniach, piekarniach i restauracjach na całym świecie. Każda z naszych form jest wygodna i łatwa w czyszczeniu oraz przechowywaniu, co jest ich dodatkową zaletą.

Z naszego bloga:

> Rodzaje form do pieczenia ciast

NEWSLETTER
@