Zegary ścienne różne kształty

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Zegar ścienny Carl Nextime brązowy

799,00 zł
produkt niedostępny

Nietypowe zegary ścienne o różnych kształtach

Designerskie zegary ścienne coraz częściej zachwycają nieregularnymi, niezwykle oryginalnymi formami, obok których nie sposób przejść obojętnie. Jeśli ktoś uważa, że okrągłe czy kwadratowe modele już dawno powinny odejść do lamusa, koniecznie musi przyjrzeć się produktom wyróżniającym się nietypowym kształtem.

Niebanalne zegary ścienne różne kształty, kolorowe wspaniale sprawdzą się nie tylko w pokoju dziecięcym, ale także w salonie czy w przedpokoju. Z ich pomocą można momentalnie ożywić nawet wyjątkowo nudną aranżację i odmienić ją o przysłowiowe sto osiemdziesiąt stopni. Amatorzy klasycznych kolorów powinni zwrócić uwagę na białe zegary ścienne, na przykład w formie motyla czy abstrakcyjnych wzorów.

Wyobraźnia projektantów nie zna granic – dostępne są między innymi nietypowe zegary ścienne imitujące kształt oka, ozdobione kluczem wiolinowym czy przypominające tropikalną rybę. Warto skusić się na zegar ścienny w nietypowej odsłonie i wybrać dla siebie propozycję dopasowaną kolorystycznie do aranżacji konkretnego wnętrza.

Z naszego bloga

> Zegary ścienne – nietypowe kształty przyciągają wzrok

NEWSLETTER
@