Zegar ścienny do ciastkarni Black hole CalleaDesign czekoladowy

Kod produktu: 10-215-69
Wysyłka 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 922,00 zł
ILOŚĆ: -+

Czekoladowy zegar ścienny do ciastkarni Black hole CalleaDesign o wymiarach 59 x 56 cm. Konstrukcja zegara w kolorze ciemnobrązowym zakłada, że jego tło i wypełnienie cyferblatu, będzie stanowił koloro i struktura ściany, na której go zawiesisz. Projekt składa się z pięciu okręgów, na których obrzeżu umieszczone zostały punkty oznaczające poszczególne godziny. Mechanizm zegara w kolorze kawy ze śmietanką, schowany jest w centralnym punkcie, który ma średnicę około 9,5 cm. Kontrastujące z kolorem okręgów wskazówki są czytelne i łatwo odczytać aktualną godzinę.

Wysoka jakość użytych materiałów (płyta MDF i metal) oraz wykonania, gwarantują satysfakcję na najwyższym poziomie. Taki zegar to praktyczny wyznacznik czasu oraz elegancki element dekoracyjny Twojego pomieszczenia.

Zegar został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech w manufakturze CalleaDesign. Przed opuszczeniem zakładu został dokładnie sprawdzony i przetestowany. Materiał, z którego został wykonany to włókno drzewne, które ma doskonałą jednorodność oraz jest łatwe w obróbce, i pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia. Malowanie odbywa się farbami wodnymi z satynową powierzchnią. Mechanizm zegara wyprodukowany został w Niemczech, jest niezawodny i cichy, zasilany baterią AA. Wskazówki wykonane są z metalu. Do zegara dołączona jest bateria AA oraz kołek rozporowy do zamocowania zegara na ścianie.

Wydłużony czas oczekiwania na realizację zamówienia spowodowany jest tym, iż producent nie ma zegarów w magazynie. Wszystkie zegary CalleaDesign produkowane są wyłącznie na zamówienie.

  • Wymiary: 59 x 56 cm
  • Materiał: włókno drzewne (MDF), wskazówki metalowe
  • Zasilanie: bateria AA (w zestawie)
  • Wyprodukowany we Włoszech
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zegar ścienny do ciastkarni Black hole CalleaDesign czekoladowy

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Najwyższej klasy wzornictwo prosto z Włoch. CalleaDesign – produkty znakomitej manufaktury, mające nowoczesny design i wykonane z najwyższą starannością.

NEWSLETTER
@