Żyrandole kryształowe

Kryształ nigdy nie wychodzi z mody. Od lat jest to materiał wybierany przez projektantów oświetlenia, którzy chcą zrobić duże wrażenie. Przyjemność, która uzyskana jest przez blask ciętego kryształu jest ogromna, impulsywna, przyciąga wzrok ludzi z otoczenia. Nawet najdelikatniejszy projekt żyrandola jest natychmiast przekształcany w wyjątkowy przez klejnot użytego kryształu. Wprowadzając żyrandol kryształowy do pomieszczenia, lampę sufitową lub wiszącą do swojego domu, natychmiast zmienisz wygląd swojej przestrzeni.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Okazały żyrandol z bursztynowych kryształów Vitaluce

4 424,00 zł
Wysyłka gratis
produkt niedostępny

Pałacowy żyrandol z przezroczystych kryształów Vitaluce

6 186,00 zł
Wysyłka gratis
produkt niedostępny

Lampa wisząca z dużych kryształów Vitaluce

3 894,00 zł
Wysyłka gratis
produkt niedostępny

Lampa wisząca z dużych kryształów, biało-złota Vitaluce

4 662,00 zł
Wysyłka gratis
produkt niedostępny

Lampa do salonu z ciemnych bąbli, okrągła 67 cm Vitaluce

5 610,00 zł
Wysyłka gratis
produkt niedostępny

Żyrandol kryształowy, kwadratowy, duży 53x53 cm Vitaluce

1 863,00 zł
Wysyłka gratis
produkt niedostępny

Żyrandol kryształowy wiszący, okrągły 38 cm Vitaluce

1 125,00 zł
Wysyłka gratis
produkt niedostępny

Biała lampa wisząca z kryształów Vitaluce

399,00 zł
Wysyłka gratis
produkt niedostępny

Czarna lampa wisząca z kryształów Vitaluce

393,00 zł
Wysyłka gratis
produkt niedostępny

Duża lampa wisząca do salonu, dymione kryształy Vitaluce

2 295,00 zł
Wysyłka gratis
produkt niedostępny

Żyrandol wiszący z dużych kryształów Vitaluce

2 454,00 zł
Wysyłka gratis
produkt niedostępny

Duży żyrandol kryształowy na dwóch łańcuchach Vitaluce

3 513,00 zł
Wysyłka gratis
produkt niedostępny

Lampa wisząca z dużych, szlifowanych kryształów Vitaluce

5 085,00 zł
Wysyłka gratis
produkt niedostępny

Jedyną rzeczą, która zmieniła się ostatnio w świecie kryształowych żyrandoli, jest mnożenie stylów projektowania. Współczesne oświetlenie także stosuje kryształy dzięki czemu powstają żyrandole geometryczne i nowoczesne żyrandole designerskich marek takich jak Chiaro, Maytoni czy MW-Light.

Gdzie kryształowe żyrandole, kinkiety i lampy wiszące wyglądają najlepiej?

Szokujący blask - i często wstrząsająca forma - kryształowych opraw sufitowych robi pierwsze wrażenie w wejściach, holach, salonach i jadalniach. W przedpokoju lub holu od razu zaimponujesz swoim gościom, gdy będziesz używać kryształowego żyrandola z wisiorkami, ponieważ będzie się wyróżniał jako błyszcząca wizytówka. Podobnie, salon będzie lśnił od emanującej luksusem elegancji oferowanej przez żyrandole z kryształami. Nie tylko jest to sposób na przekazanie luksusu w przestrzeni, każdy z tych żyrandoli stanie się również tematem rozmowy między gośćmi. I możesz sprawić, że każdy posiłek będzie wydarzeniem dzięki opalizującemu blaskowi kryształowej lampy wiszącej w jadalni. Żyrandol lub lampa wisząca zawieszone nad stołem działają jako centralny element pokoju. Wreszcie, w zwartych i miejskich przestrzeniach, możesz użyć mini żyrandol z kryształowymi zawieszkami, a jeśli lubisz zalety energooszczędności, spójrz na dowolną, kryształową oprawę ze źródłem światła LED.

Kryształowe żyrandole do każdego stylu

Chociaż kryształ jest w swej naturze charakterystyczny dla luksusu, wybór kryształowych żyrandoli może pasować do różnych stylów wnętrz, od domów z klasycznym wystrojem po te o czysto nowoczesnym charakterze. Tradycyjne żyrandole kryształowe mają znaną, wielopoziomową strukturę podtrzymującą gałęzie świeczników. Aby uzyskać styl tego klasycznego żyrandola w kształcie luksusowych kryształów, zapoznaj się z modelami dostępnymi w naszym sklepie np. Maria Teresa Candellux. We współczesnych wnętrzach pokochasz kryształowe żyrandole Maytoni, w tym zawsze popularną serię Brionia (ulubiona przez klientów w całej Europie). Wreszcie, aby uzyskać ultranowoczesny design prosto z Niemiec, spójrz na modele żyrandoli od Chiaro.

Jak wybrać najlepszy kryształowy żyrandol?

Jeśli chodzi o wybór dowolnego żyrandola lub lampy sufitowej do swojego domu, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii, w tym rozmiar, kolor, wykończenie i zastosowanie, które próbujesz dopasować. Wykonaj te czynności, aby wybrać idealny kryształowy żyrandol do swojego pomieszczenia.

Gdzie mogę umieścić kryształowy żyrandol?

Najpierw określ dokładnie, gdzie chcesz zawiesić żyrandol z kryształkami. Biorąc pod uwagę, że kryształowe lampy sufitowe mają być eksponowane, możesz użyć tego rodzaju żyrandola do wielkiego holu, przedpokoju lub zainstalować nad stołem w jadalni. Zastanów się także, ile światła potrzebujesz z urządzenia, a następnie dobierz taki model, w którym użyjesz odpowiednią ilość żarówek.

Jak wybrać najlepszy rozmiar kryształowego żyrandola?

Rozmiar jest niezwykle ważny, aby zrozumieć przed wyborem nowego kryształowego żyrandola. Musisz pamiętać o typowych wymiarach, takich jak wysokość, długość zawieszenia, średnica, a w niektórych przypadkach waga. I chociaż znajdziesz wiele dużych i ponadgabarytowych zawieszeń, dostępna jest również szeroka gama mini kryształowych żyrandoli.

Jak zainstalować żyrandol?

Jeśli wymieniasz żyrandol, sprawdź dwukrotnie istniejące okablowanie, aby upewnić się, że nowe urządzenie będzie odpowiednio dostosowane. I odwrotnie, jeśli jest to całkowicie nowa instalacja, zalecamy skonsultowanie się z elektrykiem w celu uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania lub wątpliwości. Po zainstalowaniu możesz zastosować ściemniacz, aby ustawić nastrój w pomieszczeniu (szczególnie przydatne w oficjalnych jadalniach).

Jak sprawić, by mój kryształowy żyrandol wyglądał świetnie?

Będziesz chciał zachować błyszczący, kryształowy żyrandol, rutynowo go czyszcząc. Pamiętaj, aby odkurzyć kryształy na urządzeniu i zaplanować dokładne czyszczenie kilka razy w roku. Zaplanuj również wymianę żarówek w razie potrzeby.

Jeśli szukasz podstawowego, kryształowego żyrandola, możesz także zobaczyć dekoracyjne kryształowe żyrandole od Chiaro. Współczesny, kryształowy żyrandol firmy Candellux to idealna opcja zarówno do zastosowań domowych, jak i komercyjnych. A kryształowe wzory mogą zapewnić luksusowy element ze źródeł światła innych niż lampy sufitowe. Koniecznie sprawdź wybór oświetlenia kryształowego w tym kinkietów, sufitowych lamp wiszących i lamp podłogowych.

Z naszego bloga:

> Jak dobrać żyrandole kryształowe do wnętrza

Znajdź u nas:

NEWSLETTER
@