Termosy na obiad

Nowoczesne termosy obiadowe są akcesoriami stworzonymi z myślą o wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na spożycie posiłku w domowym zaciszu. Unikalna technologia sprawia, że Twój obiad umieszczony w nowoczesnym termosie będzie smakował niczym świeżo przyrządzony. Kup ten przydatny termos na obiad i przekonaj się, jak znakomicie wpłynie na Twój codzienny komfort.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Termosy obiadowe nie tylko dla podróżników

Termosy obiadowe to sposób na ciepły posiłek zawsze i wszędzie. Pomieszczą nie tylko zupę, ale i np. risotto, gulasz, potrawkę czy gotowane warzywa z ryżem – dowolny domowy posiłek, który pozwoli nasycić głód i cieszyć się przyjemnym ciepłem rozchodzącym od brzucha aż po koniuszki palców. Izolacja termiczna sprawi, że jedzenie będzie ciepłe nawet po kilku godzinach, a dołączona łyżka i widelec będą pod ręką, kiedy trzeba. Termosy mają łatwą do umycia, bezpieczną dla zdrowia warstwę wewnętrzną.

Termosy obiadowe na wyprawę w teren

Takie akcesorium niezbędne jest każdemu, kto lubi wycieczki na łono przyrody. Na wyprawę do lasu, piknik, pod namiot czy do pracy na świeżym powietrzu – termosy obiadowe zabrać można ze sobą wszędzie. Nawet w górskim schronisku wystarczy przygotować coś ciepłego, zalać wrzątkiem danie instant lub zapakować w termos zamówioną potrawę, aby później móc się cieszyć ciepłym posiłkiem podczas postoju na szklaku. Wyższy termos będzie idealny do zupy, bardziej pękaty – do klasycznego drugiego dania.

Termosy obiadowe do pracy

Coraz więcej osób korzysta z różnego rodzaju pojemników na żywność i przygotowuje w domu zdrowe, zbilansowane i naturalne posiłki. Termosy do obiadu przydają się nie tylko pracującym fizycznie lub w miejscu, gdzie nie ma kuchni umożliwiającej podgrzanie posiłku. Także i do biura wiele osób wybiera je, aby zaoszczędzić czas. Termosy obiadowe pozwalają zjeść koło południa posiłek przyniesiony z domu albo mieć przy biurku do końca dnia jedzenie, które przyrządzimy bądź kupimy i podgrzejemy na miejscu.

Termos obiadowy na co dzień

Akcesoria takie coraz więcej osób wykorzystuje na co dzień, nie tylko na wyjazdy. Wybierając termos obiadowy, trzeba zwrócić uwagę na jego wielkość – inna jest przecież porcja dla pracującego fizycznie na zewnątrz mężczyzny, inna dla kobiet, inna dla kogoś, kto prowadzi siedzący tryb życia. Kształt termosu powinien być wygodny i umożliwiać wybranie na talerz lub jedzenie prosto z termosu dań, które najczęściej zabieramy ze sobą.

Solidne termosy na obiad

Nowoczesne i estetyczne termosy obiadowe są doskonałym rozwiązaniem w czasie podróży czy pobytu w pracy. Świetnie utrzymują odpowiednią temperaturę przechowywanych pokarmów i nie dopuszczają do kontaktu żywności z czynnikami zewnętrznymi. Wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, pokryte antypoślizgową powłoką uniemożliwiającą przypadkowe upuszczenie i uszkodzenie termosu. Łatwo się je myje, a wnętrze pokryte warstwą srebra hamuje rozwój bakterii.

Z naszego bloga:

> Ranking termosów obiadowych

NEWSLETTER
@