Zegary ścienne w stylu retro

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Styl retro w zegarach na ścianę

Stylistyka retro świetnie sprawdza się zarówno w klasycznych aranżacjach wnętrz, jak i w nowocześnie urządzonych pomieszczeniach. Amatorzy vintage koniecznie powinni zwrócić uwagę na gustowne designerskie zegary na ścianę w stylu retro utrzymane właśnie w takim designie.

Nasza oferta jest bardzo różnorodna, także pod kątem kolorystycznym. W kuchni wspaniale sprawdzą się szklane modele z minutnikiem, którym nie sposób odmówić elegancji. Zegary ścienne retro często zachwycają klasycznym wykończeniem. Ich czytelne cyferblaty i dekoracyjne wskazówki przypadną do gustu każdemu amatorowi antycznych wnętrz.

Zegary ścienne retro z wieloma funkcjami

Ciekawym produktem są także modele zegarów z dodatkowymi funkcjami, takimi jak barometr. Dostępne są zarówno idealnie okrągłe czasomierze, jak i podłużne modele z bardzo dużymi wahadłami. Oznaczenia godzinowe mogą obejmować arabskie lub rzymskie oznaczenia, w zależności od indywidualnych preferencji. Godne polecenia są także drewniane czasomierze o bardzo solidnej, okrągłej tarczy, które wspaniale komponują się ze stylem kolonialnym.

W ofercie znajdą Państwo rownież zegary ścienne okrągłe oraz zegary stołowe.

NEWSLETTER
@