Kosmetyczki podróżne i łazienkowe

Przy częstych podróżach służbowych czy turystycznych, towarzyszyć Ci powinna odpowiedniej wielkości kosmetyczka. W zależności od tego ile zabierasz ze sobą artykułów kosmetycznych, wybierz u nas duży model lub ten mniejszy, na najbardziej niezbędne kosmetyki. Od koloru do wyboru! Kosmetyczki dla każdego, od kolorowych dziecięcych po czarne... męskie!

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Kosmetyczki podróżne damskie i męskie

Podczas gdy w domu do organizacji kosmetyków służą szafki, półki, czy specjalne szufladki i organizery, w podróży niezbędna jest praktyczna kosmetyczka.

Jaką wielkość kosmetyczki wybrać?

Szukanie kosmetyczki na dzień przed wyjazdem może skończyć się zakupem nie do końca spełniającym oczekiwania. Dlatego warto zaopatrzyć się w nią nawet na wszelki wypadek. Optymalna wielkości kosmetyczki zależy od tego, czy będzie ona służyć zabieraniu produktów do makijażu na co dzień w torebce, czy całego zestawu do kąpieli i pielęgnacji na dłuższy wyjazd. Jak też od tego, ilu produktów używamy. Dobrym rozwiązaniem jest zestaw kosmetyczek różnych wielkości wykonanych z tego samego materiału. Z dostępnych pojedynczo akcesoriów można przeważnie bez trudu wybrać różne warianty tego samego wzoru czy modelu. Kosmetyczki dzielą się jeszcze na: kosmetyczki damskie, kosmetyczki męskie oraz kosmetyczki dla dzieci.

Kosmetyczka na wyjazd

Dobra kosmetyczka podróżna powinna pomieścić wszystkie potrzebne rzeczy, a także być wytrzymała i wygodna. Dużą kosmetyczkę często można przymocować u góry walizki z rączką, nie trzeba się więc martwić tym, czy się zmieści do środka. Ważny jest za to odporny na zniszczenia i wilgoć materiał. Do hotelu czy pensjonatu świetna będzie rozwijana kosmetyczka haczykiem czy uchwytem do zawieszenia. Pomieści dużo buteleczek z produktami i akcesoriów, które pozostaną zorganizowane w przegródkach. Podróżny zestaw do pielęgnacji dla mężczyzn to estetycznie zapakowane przyrządy do golenia, dbania o zarost oraz paznokcie. Panowie mogą także wybrać klasyczną kosmetyczkę w ciemnym kolorze.

NEWSLETTER
@