Zegar ścienny Russell CalleaDesign wenge / biały / szary

Kod produktu: 10-020-89
Wysyłka 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 657,00 zł
ILOŚĆ: -+

Drewno wenge w zegarze ściennym Russell marki CalleaDesign otoczone zostało cyframi w kolorach szarym i białym. Nowoczesne wzornictwo nie omija zegarów ściennych. Wyjątkowy zegar na ścianę z najnowszej kolekcji zegarów włoskiej marki CalleaDesign. Wysoka jakość materiałów oraz wykonania, gwarantują satysfakcję na najwyższym poziomie. Wyraźne oznaczenie godzin dużymi cyframi pozwala na łatwe odczytanie aktualnej godziny nawet z dużej odległości. Taki zegar to praktyczny wyznacznik czasu oraz elegancki element dekoracyjny.

Zegar został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech w manufakturze CalleaDesign. Przed opuszczeniem zakładu został dokładnie sprawdzony i przetestowany. Materiał, z którego został wykonany to włókno drzewne, które ma doskonałą jednorodność oraz jest łatwe w obróbce, i pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia. Malowanie odbywa się farbami wodnymi z satynową powierzchnią. Mechanizm zegara wyprodukowany został w Niemczech, jest niezawodny i cichy, zasilany baterią AA. Wskazówki wykonane są z metalu. Do zegara dołączona jest bateria Duracell AA oraz kołek rozporowy do zamocowania zegara na ścianie.

  • Wymiary: 45 x 45cm
  • Materiał: włókno drzewne (MDF), wskazówki metalowe
  • Zasilanie: bateria AA (w zestawie)
  • Wyprodukowany we Włoszech
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zegar ścienny Russell CalleaDesign wenge / biały / szary

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Najwyższej klasy wzornictwo prosto z Włoch. CalleaDesign – produkty znakomitej manufaktury, mające nowoczesny design i wykonane z najwyższą starannością.

NEWSLETTER
@