Zegar ze strefami czasowymi do biura Sydney CalleaDesign caffelatte

Kod produktu: 12-004-14
Wysyłka 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 1 648,00 zł
ILOŚĆ: -+

Duży zegar ścienny z czterema strefami czasowymi w kolorze caffelatte. Zegar wyposażony jest w cztery niezależne mechanizmy kwarcowe, dzięki którym możemy śledzić aktualny czas w różnych strefach czasowych. Cztery niezależne panele tworzą duży cyferblat. W panelach zamontowane są mechanizmy z czytelnymi wskazówkami, które ułatwiają odczytanie godzin.

Cztery tarcze zegarowe przedstawiają czas w największych miastach świata (producent może umieścić nazwy dowolnych miast, prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia, aby ustalić jakie nazwy umieścić).

Niezwykle nowoczesne i praktyczne rozwiązanie dostępne w trzech wersjach kolorystycznych. Zegar ten może stać się również eleganckim, profesjonalnym elementem dekoracyjnym Twojego biura. Z pewnością nie rozczaruje Cie wysoką jakością wykonania, niebanalnym stylem i niezawodnością. Sprawdź tą ofertę i zdecyduj się na ten niecodzienny zegar do swojego biura.

Zegar został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech w zakładach CalleaDesign. Przed opuszczeniem fabryki został dokładnie sprawdzony i przetestowany. Materiał, z którego został wykonany to włókno drzewne, które ma doskonałą jednorodność oraz jest łatwe w obróbce, która pozwana na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia. Malowanie odbywa się farbami wodnymi z satynową powierzchnią. Mechanizmy kwarcowe wyprodukowane zostały w Niemczech, są niezawodne i ciche, zasilane bateriami AA. Wskazówki wykonane są z metalu. Do zegara dołączone są baterie Duracell AA oraz zestaw montażowy.

Długi termin realizacji zamówienia spowodowany jest tym, że producent rozpoczyna produkcję dopiero na podstawie naszego zamówienia.

  • Wymiary: 120 x 50 cm
  • Materiał: włókno drzewne (MDF), wskazówki metalowe
  • Ilość mechanizmów / stref czasowych: 4
  • Zasilanie: baterie AA (w zestawie)
  • Wyprodukowany we Włoszech
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zegar ze strefami czasowymi do biura Sydney CalleaDesign caffelatte

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Najwyższej klasy wzornictwo prosto z Włoch. CalleaDesign – produkty znakomitej manufaktury, mające nowoczesny design i wykonane z najwyższą starannością.

NEWSLETTER
@