Zegar ścienny - 2 strefy czasowe World Clock CalleaDesign szary / biały

Kod produktu: 12-009-3
Wysyłka 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 870,00 zł
ILOŚĆ: -+

Zegar ścienny - 2 strefy czasowe, wyposażony w dwa niezależne mechanizmy kwarcowe, dzięki którym możemy śledzić aktualny czas w różnych miastach. Utrzymany w biało-szarej, uniwersalnej kolorystyce. Kontrastujące z cyferbaltami wskazówki, ułatwiają odczytanie aktualnej godziny.

Dwie tarcze zegarów przedstawiają czas w różnych miastach świata (producent może umieścić nazwy dowolnych miast, prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia, aby ustalić jakie nazwy umieścić).

Nowoczesny i praktyczny zegar dostępny w sześciu wersjach kolorystycznych. Zegar może stać się również eleganckim elementem dekoracyjnym Twojego biura. Z pewnością nie rozczaruje Cie wysoką jakością wykonania, niebanalnym stylem i niezawodnością.

Zegar został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech w zakładach CalleaDesign. Przed opuszczeniem fabryki został dokładnie sprawdzony i przetestowany. Materiał, z którego został wykonany to włókno drzewne, które ma doskonałą jednorodność oraz jest łatwe w obróbce, która pozwana na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia. Malowanie odbywa się farbami wodnymi z satynową powierzchnią. Mechanizmy kwarcowe wyprodukowane zostały w Niemczech, są niezawodne i ciche, zasilane bateriami AA. Wskazówki wykonane są z metalu. Do zegara dołączone są baterie AA oraz zestaw montażowy.

Długi termin realizacji zamówienia spowodowany jest tym, że producent rozpoczyna produkcję dopiero na podstawie naszego zamówienia.

  • Wymiary: 50 x 27 cm
  • Materiał: włókno drzewne (MDF), wskazówki metalowe
  • Ilość mechanizmów / stref czasowych: 2
  • Zasilanie: baterie AA (w zestawie)
  • Wyprodukowany we Włoszech
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zegar ścienny - 2 strefy czasowe World Clock CalleaDesign szary / biały

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Najwyższej klasy wzornictwo prosto z Włoch. CalleaDesign – produkty znakomitej manufaktury, mające nowoczesny design i wykonane z najwyższą starannością.

NEWSLETTER
@