Duży zegar ścienny panorama miasta Skyline CalleaDesign biało-szary

Kod produktu: 52-10-1-1
Wysyłka 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 668,00 zł
ILOŚĆ: -+

Duży zegar ścienny panorama miasta Skyline CalleaDesign biało-szary. Interesujący projekt zegara, w którym na pierwszym planie widoczny jest zarys wieżowców, a w tle zachodzące słońce. Całość tworzy tarczę zegara, na której umieszczone są punktowe oznaczenia godzin. Wyraźny oznaczenia ułatwiają odczytanie godziny.

Wysoka jakość użytych materiałów (płyta MDF i metal) oraz wykonania, gwarantują satysfakcję na najwyższym poziomie. Taki zegar to praktyczny wyznacznik czasu oraz elegancki element dekoracyjny. Zegary CalleaDesign wykonane są z drewna i malowanego mdf'u, w zależności od wersji kolorystycznych. MDF (płyta pilśniowa o średniej gęstości) to pochodna drewna, którą można kształtować i malować. Ostateczny efekt estetyczny materiału jest całkowicie zależny od obróbki, której jest poddawany.

Zegar został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech, w manufakturze CalleaDesign. Przed opuszczeniem zakładu został dokładnie sprawdzony i przetestowany. Materiał, z którego został wykonany to włókno drzewne, które ma doskonałą jednorodność oraz jest łatwe w obróbce, i pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia. Malowanie odbywa się farbami wodnymi z satynową powierzchnią.

Niemiecki mechanizm zegara jest niezawodny i cichy, zasilany baterią AA. Zegary ścienne CalleaDesign są wyposażone w mechanizmy produkcji niemieckiej. Do każdego modelu przypisany jest mechanizm oparty na charakterystyce tarczy i ciężarze wskazówek. Działanie jest zasilane baterią AA i jest całkowicie bezgłośne. Wszystkie mechanizmy są testowane w laboratorium podczas kontroli jakości.

Wskazówki wykonane są z aluminium. W opakowaniu znajduje się bateria AA doskonałej jakości do działania mechanizmu. W zestawie znajduje się również kołek rozporowy do bezpiecznego montażu na ścianie. Opakowanie jest funkcjonalne i eleganckie. Dlatego wskazane i odpowiednie jest, aby zegar był prezentem.

Wydłużony czas oczekiwania na realizację zamówienia spowodowany jest tym, iż producent nie ma zegarów w magazynie. Wszystkie zegary CalleaDesign produkowane są po złożeniu zamówienia.

  • Wymiary: 60 x 45 cm
  • Materiał: włókno drzewne (MDF), wskazówki metalowe
  • Zasilanie: bateria AA (w zestawie)
  • Wyprodukowany we Włoszech
  • Mechanizm wyprodukowany w Niemczech
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Duży zegar ścienny panorama miasta Skyline CalleaDesign biało-szary

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Najwyższej klasy wzornictwo prosto z Włoch. CalleaDesign – produkty znakomitej manufaktury, mające nowoczesny design i wykonane z najwyższą starannością.

NEWSLETTER
@