Formy do pieczenia babki

Samodzielnie upieczona babka piaskowa będzie dużo lepiej smakowała niż kupiona, nawet ta z najlepszej i ulubionej ciastkarni. Kupując formę na babkę kieruj się jej wyglądem, kształtem i materiałem, z którego jest wykonana. Najważniejsze, aby była wykonana z materiałów wolnych od BPA.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Forma na babkę niezbędna w Twojej kuchni

W przygotowaniu słodkich, pysznych, dobrze wypieczonych babek niezbędne są porządne, nowoczesne formy do ciasta, które pomogą w uzyskaniu pożądanego kształtu.

W naszej ofercie dostępne są najróżniejsze formy do babek, dostosowane zarówno do potrzeb amatorów, jak i do oczekiwań profesjonalnych cukierników. Produkty są sprzedawane w rozmaitych kształtach, średnicach i wysokościach, dlatego z łatwością można je dostosować do oczekiwanej babki piaskowej. Większość z nich wyróżnia się okrągłą podstawą, ale w sprzedaży dostępne są także modele do babki o kwadratowej formie. Najpopularniejsze są oczywiście formy do babek z kominkiem, które są bardzo wytrzymałe i dostosowane do pieczenia w wysokich temperaturach, dlatego przez dłuższy czas będą sprawdzać się w swojej roli. Warto zaznaczyć, że po skończonej pracy z łatwością można pozbyć się z nich resztek ciasta, a to dzięki zastosowanej powłoce nieprzywieralnej lub silikonie premium. Na szczególną uwagę zasługują blachy do babek oraz formy o charakterze okolicznościowym, takie jak formy w kształcie wieńców adwentowych.

Prezentowany asortyment jest najlepszym dowodem na to, że przygotowanie nawet najbardziej fantazyjnej babki nie musi być trudnym zadaniem. Wystarczy odpowiednia forma do pieczenia babki i efekt murowany!

NEWSLETTER
@