Formy do pieczenia babki

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Forma do babki Kugelhopf Nordic Ware

184,00 zł
produkt niedostępny

Forma na babkę Bavaria Nordic Ware

190,00 zł
produkt niedostępny

Forma na babkę Blossom Nordic Ware

228,00 zł
produkt niedostępny

Forma do babki Pumpkin Lekue

111,00 zł
produkt niedostępny

Forma na babkę Rose Nordic Ware

190,00 zł
produkt niedostępny

Forma na babkę niezbędna w Twojej kuchni

W przygotowaniu słodkich, pysznych, dobrze wypieczonych babek niezbędne są porządne, nowoczesne formy do ciasta, które pomogą w uzyskaniu pożądanego kształtu.

W naszej ofercie dostępne są najróżniejsze formy do babek, dostosowane zarówno do potrzeb amatorów, jak i do oczekiwań profesjonalnych cukierników. Produkty są sprzedawane w rozmaitych kształtach, średnicach i wysokościach, dlatego z łatwością można je dostosować do oczekiwanej babki piaskowej. Większość z nich wyróżnia się okrągłą podstawą, ale w sprzedaży dostępne są także modele do babki o kwadratowej formie. Najpopularniejsze są oczywiście formy do babek z kominkiem, które są bardzo wytrzymałe i dostosowane do pieczenia w wysokich temperaturach, dlatego przez dłuższy czas będą sprawdzać się w swojej roli. Warto zaznaczyć, że po skończonej pracy z łatwością można pozbyć się z nich resztek ciasta, a to dzięki zastosowanej powłoce nieprzywieralnej lub silikonie premium. Na szczególną uwagę zasługują blachy do babek oraz formy o charakterze okolicznościowym, takie jak formy w kształcie wieńców adwentowych.

Prezentowany asortyment jest najlepszym dowodem na to, że przygotowanie nawet najbardziej fantazyjnej babki nie musi być trudnym zadaniem. Wystarczy odpowiednia forma do pieczenia babki i efekt murowany!

NEWSLETTER
@