Garnki kuchenne WMF

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Garnek z pokrywką Mini WMF 0,9 Litra

114,00 zł
produkt na zamówienie

Rondel Mini WMF 0,7 Litra

89,00 zł
produkt na zamówienie

Garnek z pokrywką Mini WMF 1,0 Litr

114,00 zł
produkt na zamówienie

Garnek parowy Vitalis WMF 6,5 Litra

1 029,00 zł
produkt na zamówienie

Parownik Premium One WMF 20cm

449,00 zł
produkt na zamówienie

Pokrywka Diadem Plus WMF 24cm

159,00 zł
produkt na zamówienie

Rondelek Diadem Plus WMF 1,5 Litra

249,00 zł
produkt na zamówienie

Niemiecka marka WMF swoje produkty tworzy w oparciu o opatentowane stopy i powłoki, dbając przy tym o elegancki design. Wykonane ze specjalnie zaprojektowanego stopu stali, odpornego na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, garnki i rondle charakteryzują się znakomitymi właściwościami.

Garnki WMF – odpowiednie do każdej kuchenki

Grube dno stworzone w opatentowanej technologii TransTherm sprawia, że garnki WMF doskonale nadają się na płyty indukcyjne, jak wszystkie inne typy kuchenek. Świetnie przewodzenie i równomiernie rozprowadzanie ciepła ułatwia przygotowanie idealnych dań.

Garnki z pokrywkami marki WMF do specjalnych zastosowań

Dostępne są nie tylko zwykłe garnki kuchenne ze stali nierdzewnej z pokrywkami. W ofercie znajdują się również przeznaczone do gotowania makaronu czy mleka, rondelki idealne do sosów. Całe garnki oraz doskonale zaprojektowane wkłady do gotowania na parze i szybkowary pozwolą przyrządzić zdrowsze posiłki bogate w witaminy i skrócić czas gotowania, oszczędzając tym samym energię. Można wybrać zarówno gotowe zestawy, jak i pojedyncze elementy. Osobno dostępne są również pokrywki do garnków z żaroodpornego szkła i ze stali.

NEWSLETTER
@