Pokrywki na garnki

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Różnorodne pokrywki na garnki zapewnić mogą szereg nowoczesnych rozwiązań, jakie nie zawsze dają te dostępne wraz z naczyniami do gotowania.

Pokrywki na garnki i patelnie – i pichcenie stanie się wygodniejsze

Nie każda potrawa wymaga szczelnego zamknięcia. Tak jest w przypadku wielu dań z patelni, które właściwy smak i konsystencję zyskują, gdy mogą swobodnie odparowywać. Jednak problemem nadal pozostaje pryskanie tłuszczu na kuchenkę, jak i na nas w trakcie smażenia. Osłonki na patelnie pozwalają odparować nadmiarowi wody, by dania były chrupiące, a sosy gęste. Jednocześnie zapobiegają rozbryzgom. Z kolei przykrywki na garnki dostępne są zarówno z niewielkimi otworami odprowadzającymi parę, jak i z zaworem. W takim wydaniu pozwalają kontrolować gotowanie, zapobiegają wykipieniu zawartości garnka.

Pokrywki do miksowania – świetne rozwiązanie nie tylko na ciepło

Przyrządzając zupy-kremy najczęściej przystępujemy do miksowania składników na gładki, gęsty płyn jeszcze wtedy, kiedy są one gorące. Pokrywki do miksowania mogą więc uchronić nie tylko blat przed zabrudzeniem, ale i gotującego przed oparzeniami. Przykrywka, w którą można wsunąć końcówkę blendera czy mieszadło, okaże się dużą pomocą także w czasie ubijania białek jaj lub śmietany.

NEWSLETTER
@