Tasaki kuchenne

Autoryzowany sklep internetowy europejskich oraz japońskich producentów noży kuchennych. Dodatkowo znajdziesz u nas specjalistyczne noże oraz tasaki, dzięki których porąbiesz kości, rozłupiesz dynię czy ananasa. Sprawdź oferowane modele tasaków.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Tasaki kuchenne do rąbania kości

Ciężkie noże z grubą, prostokątną klingą, niezbędne w każdej kuchni do rąbania kości, cięcia stawów, chrząstek i ścięgien oraz dzielenia tuszy. W zależności od wielkości kości należy dobrać wielkość tasaka, czasami należy zastąpić specjalną piłą do cięcia mięsa i kości.

W każdej kuchni zdarzają się sytuacje, gdy trzeba sięgnąć po ciężki sprzęt. Z rąbaniem kości, cięciem stawów, chrząstek, ścięgien i dzieleniem tuszy poradzi sobie jedynie tasak kuchenny.

Duży nóż specjalnego przeznaczenia

Tasak do mięsa śmiało można określić jako nóż do zadań specjalnych. Sięga się po niego, gdy nawet najostrzejsze i najtwardsze ostrze nie radzi sobie z wykonaniem pracy. W naszej ofercie znajdą Państwo tasaki do kuchni odpowiadające wszystkim potrzebom. Każdy jest elegancki, precyzyjny, ergonomiczny i przede wszystkim bezpieczny w użytkowaniu.

W zależności od potrzeb i zastosowania, mają Państwo możliwość wybrać idealny sprzęt spośród wielu tasaków kuchennych. Do gospodarstwa domowego polecamy noże uniwersalne, które można zastosować nie tylko przy obróbce surowego mięsa, ale również jako tasak do warzyw.

Tasak do kuchni - wiele zastosowań

Do wielu zadań można wykorzystać dostępny u nas tasak japoński. Narzędzie równie dobrze jak z niewielką kością, chrząstką lub stawem poradzi sobie z rozłupaniem dyni lub ananasa. Może okazać się także skutecznym wsparciem w starciu z homarem. Warto wykorzystać go również, gdy w grę wchodzi potrzeba szatkowania. Oferujemy Państwu narzędzia, które doskonale poradzą sobie z tym zadaniem. Precyzję każdorazowo gwarantuje długotrwała ostrość, jaką cechują się noże wykuwane w tradycyjny sposób, a ostrzone z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Warto podkreślić, że tasak do warzyw z naszej oferty wykonany jest z materiałów odpornych na działanie kwasów organicznych, które występują w produktach roślinnych. Dodatkowo, noże są na tyle uniwersalne, by poradzić sobie również z obieraniem warzyw i owoców.

W naszej ofercie znajduje się również ciężki, rzeźnicki tasak do mięsa, po który warto sięgnąć, gdy przygotowujemy potrawę z wykorzystaniem siekanego surowego mięsa. Jeśli zajdzie potrzeba podzielenia mrożonki, również można zastosować proponowane przez nas noże. Bez względu na to, jakie będzie główne przeznaczenie konkretnego modelu, każdy tasak przyda się podczas przygotowania niemal wszystkich potraw.

NEWSLETTER
@