Noże do pieczywa (chleba, bułek) ząbkowane

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Nóż do pieczywa 20cm Tojiro Flash

999,00 zł
produkt niedostępny

Nóż do chleba Spitzenklasse Plus WMF

269,00 zł
produkt na zamówienie

Nóż do pieczywa OXO Good Grips

55,00 zł
produkt niedostępny

Ząbkowane noże do pieczywa - dla wygody krojenia chleba i bułek

Czy jest coś przyjemniejszego od słonecznego niedzielnego poranka, gdy towarzyszy nam śniadanie przygotowane z ulubionych produktów i świeżego chrupiącego pieczywa? Taki scenariusz jest w stanie poprawić humor każdemu, nawet jeśli zapowiada się ciężki i pracowity dzień!

Żeby przygotowanie takiego posiłku nie stanowiło problemu, chcemy zaprezentować Państwu profesjonalne noże do pieczywa, które doskonale poradzą sobie z trudnym przeciwnikiem, jakim są świeże bułki i chleby.

Długie i ostre ząbkowane noże do pieczywa – podstawa każdej kuchni

Skórka świeżego pieczywa, które zostało dopiero co wyciągnięte z pieca, jest niezwykle apetyczna. Jednak pokrojenie jej w odpowiedni sposób, wymaga odpowiedniej konstrukcji narzędzi – nie bez powodu noże do chleba są ząbkowane. Działają one na zasadzie piły, która bez problemu radzi sobie z twardymi materiałami (np. metal lub drewno). Odpowiednia długość jest równie istotna, ponieważ pozwala na krojenie pieczywa pod każdym kątem, niezależnie od jego formy (walka ze świeżymi bagietkami, automatycznie przestaje być przerażająca).

Bogata oferta noży w sklepie Galeria Limonka

Nóż do chleba to nie tylko ostrze! Dysponuje on również rękojeścią, która powinna być wykonana z wygodnych materiałów antypoślizgowych, by wykorzystanie narzędzia nie stanowiło problemu i niebezpieczeństwa dla samych użytkowników. Należy pamiętać o tym, że noże do chleba i bułek posiadają przecież kontakt z żywnością, więc warto zainwestować w materiały, które gwarantują właściwości antybakteryjne i brak korozji – utrzymanie swojego wyposażenia w odpowiedniej higienie, powinno być również proste i bezproblemowe. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszego sklepu, gdzie oferujemy najpopularniejszych rekomendowanych producentów noży na rynku, które doskonale sprawdzą się zarówno w prywatnych domach wymagających użytkowników, jak i profesjonalnych kuchniach służbowych. Nieważne, czy interesują Cię noże do pieczywa, noże szefa kuchni, czy noże do owoców i warzyw - w sklepie Galeria Limonka na pewno znajdziesz każdy rodzaj!

NEWSLETTER
@