Noże Santoku: japońskie i profesjonalne

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Nóż kuchenny Santoku 18cm Global

395,00 zł
produkt niedostępny

W każdej kuchni potrzebny jest dobry nóż. Nie ma znaczenia, czy korzystać z niego ma profesjonalny szef kuchni, czy gospodyni domowa przygotowująca rodzinny obiad. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości noże, które znacznie ułatwią prace kulinarne.

Noże Santoku pokroją wszystko!

Nóż Santoku zastosowanie ma różnorodne. Oferowane przez nas modele można wykorzystać do krojenia wielu produktów, m.in. warzyw, mięsa i ryb. Ostrza noży dostępnych w naszej ofercie w zależności od modelu wykonane są z wysokiej klasy, szlachetnej ceramiki lub stali narzędziowej.

Warto podkreślić, że wyposażone w ceramiczne ostrza noże Santoku do czego nie zostaną wykorzystane, produkt nie straci smaku i wartości odżywczych. To szczególnie cenna właściwość, która może być istotna dla miłośników zdrowego odżywiania się.

Dobry i praktyczny prezent

Nóż Santoku czy szefa kuchni może być dobrym prezentem dla kogoś, kto pasjonuje się gotowaniem i doceni wysokiej klasy akcesoria kuchenne. Z takimi narzędziami praca w kuchni sprawia jeszcze więcej przyjemności. Ergonomiczny kształt pozwala na sprawne manewry, a dzięki cienkiej, szerokiej klindze noża łatwo pokroić delikatne produkty bez uszkadzania ich. Warto wykorzystać te właściwości, np. do stworzenia bardzo cienkich plastrów pomidora lub mięsa drobiowego.

Zastosowanie noży Santoku

Santoku będzie pomocny przy szatkowaniu twardych warzyw. Warto po niego sięgnąć, jeśli dieta oparta jest głównie na takich produktach. Poznając wszystkie zalety, jakie mają noże japońskie Santoku, cena nie wydaje się być wygórowaną. Zwłaszcza, gdy weźmie się pod uwagę wszechstronność jego zastosowania. Przy takim wyposażeniu kuchni gotowanie kończy się kulinarnym sukcesem. Nawet siekanie ziół dzięki charakterystycznemu czubkowi ostrza odbywa się błyskawicznie.

Inwestycja na lata

Oferowane przez nas noże wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Każdy z nich charakteryzuje się wysoką odpornością na zniszczenia. W kuchni przetrwają wiele lat. W tym czasie prawdopodobnie zużytych zostanie kilka kompletów zwykłych noży, z których każdy służy do krojenia innego rodzaju produktów. W przypadku akcesoriów, jakimi są noże Santoku, cena jednorazowego zakupu jest niższa niż suma pieniędzy wydawanych na uzupełnianie zużytych tańszych zamienników. Tym bardziej, że jedno narzędzie wystarczy do przygotowania wielu dań reprezentujących kuchnię orientalną.

NEWSLETTER
@