Nóż do chleba 25 cm Kasumi HM VG-10 stal młotkowana, wysokowęglowa

Kod produktu: K-76025
Marka: Kasumi
Dostępna ilość: 5 szt.
Wysyłka do 3 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 909,00 zł
ILOŚĆ: -+

Nóż do chleba 25 cm Kasumi HM VG-10 stal młotkowana, wysokowęglowa. Model Pankiri ma ostrze ząbkowane o całkowitej długości 25 cm, idealne do krojenia chleba i wszystkich produktów piekarniczych.

Kasumi HM Hammered to seria z ostrzem warstwowym, z zewnętrzną i wewnętrzną ścianą ze stali nierdzewnej VG10, o wysokiej zawartości węgla, gwarantująca twardość HRC 59-60 dla skutecznego cięcia i trwałości. Następnie ostrze młotkowano z każdej strony, po kuciu na gorąco. Nieregularna, kuta konstrukcja zapewnia efekt nieprzywierania, zapobiegając przywieraniu żywności do ostrza. Rękojeść wykonana jest z żywicy, dzięki czemu jest wygodna, odporna, higieniczna i trwała.

  • Materiał: stal wysokowęglowa VG-10, kuta na gorąco, młotkowana pod naciskiem o sile 300 ton
  • Uchwyt antybakteryjny wykonany jest z twardej żywicy poliacetalowej
  • Długość ostrza: 25 cm
  • Twardość: 59-60 HRS Rockwell
  • Wyprodukowany w 100% w Japonii

PORADY

  • Zalecamy mycie ręczne w ciepłej wodzie z łagodnym detergentem. Najlepiej zrobić to natychmiast po użyciu i zanim jakiekolwiek produkty spożywcze będą miały szansę wyschnąć na ostrzu. Wysuszyć do sucha miękką ściereczką.
  • Nie siekać na kościach ani nie otwierać puszek za pomocą noży! Nie próbuj wycinać lub siekać mrożonych produktów przy użyciu noży!
  • Noże są ostre - należy trzymać je poza zasięgiem dzieci.

WSKAZÓWKA - Wszystkie noże Kasumi (z wyjątkiem tych z ostrzami ząbkowanymi) powinny być regularnie ostrzone w celu uzyskania optymalnej wydajności. Idealnie powinno się to robić za każdym razem, gdy używasz noża. Kasumi zaleca ostrzenie noży za pomocą mokrego kamienia tzw. japońskiego.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Nóż do chleba 25 cm Kasumi HM VG-10 stal młotkowana, wysokowęglowa

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Noże Kasumi są produkowane przez fabrykę Sumikama Cutlery w mieście Seki. Sumikama specjalizuje się w produkcji noży z najbardziej zaawansowanych materiałów, z najbardziej zaawansowanymi technologiami produkcji i produkuje noże w bardzo wysokim standardzie.

NEWSLETTER
@