Noże kuchenne w drewnianym, brązowy bloku Wusthof Ikon

Kod produktu: W-9866
Marka: Wusthof
CENA: 4 139,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Noże kuchenne w drewnianym, brązowy bloku Wusthof Ikon. Poręczny blok na noże zapewnia ochronę ostrzy, a także wizualny komplement do wystroju Twojej kuchni. Dzięki ciemnemu, barwionemu na brązowo drewnu i aluminiowej podstawie, blok zachwyca swoim wyjątkowym wyglądem. Innowacyjna konstrukcja rękojeści dołączonych noży Ikon zapewnia doskonałe wyczucie. Dzięki potrójnie nitowanej rączce i doskonałej równowadze, praca z nożami bez zmęczenia nie jest już dla Ciebie obca.

W skład zestawu wchodzą poniższe modele noży:

 1. Nóż mały do parowania 9 cm - kod 4986-09
 2. Nóż do krojenia wędlin 14 cm - kod 4926-14
 3. Nóż do chleba 23 cm - kod 4966-23
 4. Nóż uniwersalny 16 cm - kod 4906-16
 5. Nóż szefa kuchni 20 cm - kod 4996-20
 6. Nóż Santoku 17 cm - 4976-17

Wyjątkowy kształt i funkcjonalność.

Uchwyty noży wykonane są z wyselekcjonowanego, afrykańskiego drewna Grenadill (dalbergia czarnodrzew – rodzaj hebanu), znanego ze swojej wyjątkowej gęstości i charakterystycznych słojów. Drewno pochodzi z kontrolowanej uprawy. Indywidualne, naturalne słoje drewna sprawiają, że ​​każdy egzemplarz jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Drewno jest wodoodporne, a jego higieniczne właściwości sprawiają, że szczególnie dobrze nadaje się do stosowania w kuchni. Jednocześnie, dzięki ich naturalnemu, komfortowemu ciepłu i ergonomicznemu kształtowi, uchwyty noży są szczególnie przyjemne w trzymaniu.

Ostrza są kute z wysokiej jakości stali chromowo-molibdenowo-wanadowej i charakteryzują się wysoką wytrzymałością i trwałością. Ostatni szlif wykonywany jest ręcznie przez doświadczonych specjalistów WÜSTHOF co zapewnia wyjątkową ostrość oraz szybkie i łatwe cięcie.

 • Materiał:
  • ostrze: kute z kawałka stopu stali X50CrMoV15
  • uchwyt: drewno hebanowe
  • blok: drewno jesionowe, aluminium
 • Wymiary bloku: 24 x 11 x 24 cm
 • Twardość ostrza: 58oHRC
 • Ostrzenie: ręczne, laserowe polerowanie
 • Myć ręcznie
 • Nie można myć w zmywarce
 • Wyprodukowany w Niemczech (Solingen)
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Noże kuchenne w drewnianym, brązowy bloku Wusthof Ikon

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

WÜSTHOF jest uznawany na całym świecie jako specjalista od znakomitych noży. Jesteśmy bardzo dumni z tej reputacji, ale oznacza to również, że ponosimy odpowiedzialność wobec naszych pracowników, dostawców i klientów, a także społeczeństwa i środowiska.

Made in Germany / Made in Solingen

NEWSLETTER
@