Noże kuchenne - szefa kuchni, uniwersalny, do warzyw Wusthof Ikon

Kod produktu: W-9600
  opinie: 0
Dostępna ilość: 2 kpl.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 1 443,20 zł 1 640,00
Promocja obowiązuje do: 2020-07-19
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Noże kuchenne - szefa kuchni, uniwersalny, do warzyw Wusthof Ikon. Niezbędny zestaw noży kuchennych, dzięki którym wykonasz większość zadań kuchennych. Innowacyjna konstrukcja rękojeści noży Ikon zapewnia doskonałe ich wyczucie. Potrójnie nitowane rączki i doskonała równowaga sprawiają, że praca z tymi nożami będzie bez zmęczenia.

W skład zestawu wchodzą poniższe modele noży:

 1. Nóż mały do warzyw 9 cm - kod 4986-09
 2. Nóż uniwersalny 20 cm - kod 4906-20
 3. Nóż szefa kuchni 20 cm - kod 4996-20

Wyjątkowy kształt i funkcjonalność.

Uchwyty noży wykonane są z wyselekcjonowanego, afrykańskiego drewna Grenadill (dalbergia czarnodrzew – rodzaj hebanu), znanego ze swojej wyjątkowej gęstości i charakterystycznych słojów. Drewno pochodzi z kontrolowanej uprawy. Indywidualne, naturalne słoje drewna sprawiają, że ​​każdy egzemplarz jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Drewno jest wodoodporne, a jego higieniczne właściwości sprawiają, że szczególnie dobrze nadaje się do stosowania w kuchni. Jednocześnie, dzięki ich naturalnemu, komfortowemu ciepłu i ergonomicznemu kształtowi, uchwyty noży są szczególnie przyjemne w trzymaniu.

Ostrza są kute z wysokiej jakości stali chromowo-molibdenowo-wanadowej i charakteryzują się wysoką wytrzymałością i trwałością. Ostatni szlif wykonywany jest ręcznie przez doświadczonych specjalistów WÜSTHOF co zapewnia wyjątkową ostrość oraz szybkie i łatwe cięcie.

 • Materiał:
  • ostrze: kute z kawałka stopu stali X50CrMoV15
  • uchwyt: drewno hebanowe
 • Twardość ostrza: 58oHRC
 • Ostrzenie: ręczne, laserowe polerowanie
 • Myć ręcznie
 • Nie można myć w zmywarce
 • Wyprodukowany w Niemczech (Solingen)

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

WÜSTHOF jest uznawany na całym świecie jako specjalista od znakomitych noży. Jesteśmy bardzo dumni z tej reputacji, ale oznacza to również, że ponosimy odpowiedzialność wobec naszych pracowników, dostawców i klientów, a także społeczeństwa i środowiska.

Made in Germany / Made in Solingen

NEWSLETTER
@